Lektoři

Veronika Carmanová
Zakladatelka a majitelka Karma Yogy Studia vede lekce dynamické hatha flow a miluje ponoření se do hloubky a klidu jin jógy. Jógu nejen praktikuje, ale jógou i pomáhá, prostřednictvím spolku KARMA SRDCEM.
Více
Lenka Mia Lukáčová
Lenka Mia je koordinátorka Studia a zároveň i lektorka. Pohyb a práce s tělem je přirozená součást jejího života. Baví ji zkoušet různé styly jógy, propojovat odlišné techniky a druhy cvičení ... prostě pracovat se svým tělem a tím zároveň pečovat o svou duši.
Více
Pavla Látalová
Pro Pavlu je Hatha jóga základem všech jejích cest do nitra duše. Je to Pure Hatha v celé své kráse a pestrosti.
Více
Nikol Maio
Nikol miluje tanec a pohyb. Právě správně vedený pohyb je součástí její terapie jógou. Specializuje se na klidnou jógu s prvky fyzioterapie, ale i na jinová plynutí a shakti flow.
Více
Rosibel Márquez
Rosibel nezapře svůj temperament ani gymnastickou průpravu. V jejích lekcích se nikdo nudit nebude.
Více
Lucie Šabatová
Najít dobrého učitele je základ. A Lucie je právě jedna z nich - jemná, trpělivá a laskavá.
Více
Lucie Soukupová
Lucie je člověk s velkým srdcem. Lektorka ONKO jógy a lekcí pro těhotné, která se při józe i ráda zapotí. Její lekce Síla středu je toho důkazem.
Více
Janka Laura Timsová
Janka Laura je bývalá baletka, což poznáte hned. Její ladné pohyby a pružnost mluví samy za sebe.
Více
Dana Fragnerová
Dana je oblíbená lektorka jógy nejen pro seniory. Její jóga je jemná a klidná, pohybující se v paradoxech života.
Více
Jakub Bláha
Jakub je naše nová posila a konečně taky mužský element v našem týmu. Budete s ním moci začít svůj týden na pondělní ranní józe a uvidíme, co bude dál :-) Můžete se těšit na výživnou pranayamu, hathu i vinyásu.
Více
Míša Holznerová
Pro Míšu je naše Studio skutečně karmické, sice nás na chvíli opustila a toulala se po světě, ale už je zase zpět a dokonce se s ní můžete občas potkat i na recepci.
Více
Markéta Faustová
Síla ženské energie spojená s ladností pohybu, to je Markéta a její Shakti flow.
Více
Eliška Vrabcová
Eliška je naše sluníčko. Miluje jógu v sítích a tak se s ní nejčastěji potkáte v našem malém sále. Kromě toho ale praktikuje i klasické styly jógy a jin jógu.  
Více
Radka Macháčková
Radka se nejraději pohupuje v síti, akro jóga je její vášeň. Ale nedá dopustit ani na klasickou jógu a jóga nidru, kterou studovala přímo v Indii.
Více
Lucie Kadlecová
Lucie miluje děti a dětskou duši, proto u nás vedla lekce Jógahrátek a  Baby jógu. V tomto semestru se s ní pro změnu můžete potkávat každé ráno ve čtvrtek, na lekci Ranní jóga.  
Více
Kristýna Vitásková
Kristýna tráví hodně času v přírodě a na cestách. Užívá si radostí všedních dní, venčení svého psa, experimentování v kuchyni, obklopuje se milými lidmi a váží si každého okamžiku, každého nového dne. "Jóga je pro mě nekonečnou cestou, je součástí toho, kdo jsem a jak vnímám svět kolem."
Více
Piper Parker
Piper je nová posila týmu, hlavně toho anglicky mluvícího. Setkáte se s ní ve středu večer (Soul Vinyasa) a také v neděli, kdy vám zpříjemní nedělní večer nejen jógou, ale i tóny svého harmonia.
Více
Petra Plutnarová
Petra je specialistka na vaši duši a naordinuje vám detox na míru. S ní velice lehce zapomenete, co je to stres a napětí.
Více
Sandra Laurencová
Pružné tělo, síla a dynamika pohybu - to je ashtanga, a to je také naše Sandra. Setkáte se s ní na čtvrteční lekci Záda & Bříško a nově i v pátek odpoledne.
Více
Lenka Pavlenková
Další power woman v Karma týmu, která získala průpravu od samotného místra power jógy - Václava Krejčíka. Jóga ale pro Lenku není jen fyzická záležitost, je to její cesta k propojení těla a mysli. Její motto: "Dělej to, co miluješ, a miluj to, co děláš."
Více
Kateřina Víšková
Usadit se na jógovou podložku pro Katku znamená obrovský luxus, který jí umožňuje dostat se do svého vnitřního světa, kde nachází během praxe stále více jistoty a hlubokého poznání. Spojení s ásanami formuje veškeré její bytí ...
Více
Barbora Nechanická
Pro Báru je sport a pohyb nedílnou součástí života. Její cesta k józe vedla přes atletiku, jízdu na koni a tanec.  A to vše se promítá i do jejích lekcí ... přijďte se podívat na pondělní ranní lekci a poznáte sami.
Více
Nela Papadopulu
Někdy si s sebou neseme špatné pohybové návyky, které je třeba změnit a Nela ví, jak na to.
Více
Monika Fialová
Pro Moniku je jóga mnohem víc než jen dokonalá ásana, jóga je pro ni nalezení  vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíme. Na svých lekcích praktikuje jemnou, častěji však mírně dynamickou vinyasu, kde klade důraz na spojení dechu s pohybem.
Více
Hana Štráfeldová
Zdravé protažení a posílení celého těla, využití řady pomůcek a vědomý pohyb. Nejen vaše záda si budou lebedit :-)
Více
Veronika Daňhová
Veronika je úspěšná absolventka Školy Karma Yogy, která na sobě neustále pracuje a zaměřuje se na klidnější styly jógy. Aktuálně je jejím favoritem JIN jóga, kterou vyučuje.  
Více
Daniela Marková
Lehkost a akrobatické prvky - Daniela umí v sítích dokonce i létat.
Více
Frída Gedeonová
Frída je taková česká Dinah Rodriguez, skutečný pojem v oblasti Hormomálí jógové terapie.
Více
Stephanie Hernandez
Stephanie is a Divine Feminine and Embodiment Coach who is devoted to helping magical women tap into their divine feminine power and come into greater alignment with their higher selves. She empowers her clients to feel more freedom, pleasure, and ease.
Více
Pavla Adamová
Další absolventka Školy Karma Yogy, pro kteru se Karma stala osudovým Studiem. 
Více
Katia Romanyuk
Katia u nás úspěšně absolvovala Školu Karma Yogy, ale vždycky ji to táhlo více k akrobacii a do akro sítí. A tak u nás vede kurz Teenky v sítích a možná se s ní v budoucnu potkáte i na otevřených lekcích.
Více
Petr Ulrych
Petr (RYT 500) je zkušený jogín a cestovatel, praktikující a vyučující jógu po celém světě. V současné době předává své znalosti historie jógy a jógové filozofie ve Škole Karma Yoga a pořádá workshopy Relaxace - Koncentrace - Meditace.
Více
Simona Rydlová
Simona je chodící reklamou na Face Yogu a propaguje ji s vášní a velkým nasazením. Její heslo je Change your face, change your life.
Více
Eva Kovářová
Eva učí v naší Škole Karma Yogy Ajurvédu. Jógu vnímá jako vědomou cestu otevírání nových prostorů v těle, kam může znovu-proudit vědomí, život. Může tak expandovat za hranice svých běžných fyzických, mentálních i emočních stereotypů.  
Více
Lucie Kafková
Lektorka školy pánevního dna, praktikantka TČM a zdravotní sestra v praxi.
Více
Lucie Huříková
S Lucií se potkáte na podzimním workshopu Vinyasa a mantra. Jako lektorka působí ve Vimperku a také v Českých Budějovicích (ve studiu Think yoga.A my jsme rádi, že ji občas můžeme přivítat i u nás v Karmě.. https://www.thinkyoga.cz/skola-jogy
Více
Johanka Lukešová
Johanka studovala jógu a meditace pod vedením zkušených učitelů v Indii, Francii a ČR. Absolvovala také meditační techniku Vipassana v Nepálu a je certifikovanou léčitelkou masáží zvukem tibetských zpívajících mís. Aktuálně studuje psychoterapii a facilituje u holotropních/maitri dýcháních (Avalon breathwork).
Více
Aneta Sládková Králová
S Anetou se u nás můžete potkat na školení Onko jógy nebo na speciálních akcích. Poznáte unikátní spojení medicíny, sportu a zdravého životního stylu.
Více
Kateřina Nováková
Kateřinu mnozí z vás znáte z jógového studia v Průhonicích. U nás je jen "na návštěvě", ale i tak jsme za to moc rádi. Setkáte se s ní na intenzivním workshopu Prana Vashya jógy.
Více
Jarmila Valíčková
Jarmila má dlouholeté zkušenosti s vedením hudebních lázní s léčivými nástroji a meditací z Asie, kde pracovala v holistických centrech. Používá křišťálové mísy, tibetské mísy, Koshi zvonkohry, deštnou hůl a jiné.    
Více