Lektoři

Veronika Carmanová
Zakladatelka a majitelka Karma Yogy Studia vede lekce dynamické hatha flow a miluje ponoření se do hloubky a klidu jin jógy. Jógu nejen praktikuje, ale jógou i pomáhá, prostřednictvím spolku KARMA SRDCEM.
Více
Lenka Mia Lukáčová
Lenka Mia je koordinátorka Studia a zároveň i lektorka. Pohyb a práce s tělem je přirozená součást jejího života. Baví ji zkoušet různé styly jógy, propojovat odlišné techniky a druhy cvičení ... prostě pracovat se svým tělem a tím zároveň pečovat o svou duši.
Více
Pavla Látalová
Pro Pavlu je Hatha jóga základem všech jejích cest do nitra duše. Je to Pure Hatha v celé své kráse a pestrosti.
Více
Nikol Maio
Nikol miluje tanec a pohyb. Právě správně vedený pohyb je součástí její terapie jógou. Specializuje se na klidnou jógu s prvky fyzioterapie, ale i na jinová plynutí a shakti flow.
Více
Rosibel Márquez
Rosibel nezapře svůj temperament ani gymnastickou průpravu. V jejích lekcích se nikdo nudit nebude.
Více
Piper Lori Parker
Piper je nová posila týmu, hlavně toho anglicky mluvícího. Setkáte se s ní ve středu večer (Soul Vinyasa) a také v neděli, kdy vám zpříjemní nedělní večer nejen jógou, ale i tóny svého harmonia.
Více
Lucie Soukupová
Lucie je člověk s velkým srdcem. Lektorka ONKO jógy a lekcí pro těhotné, která se při józe i ráda zapotí. Její lekce Síla středu je toho důkazem.
Více
Janka Laura Timsová
Janka Laura je bývalá baletka, což poznáte hned. Její ladné pohyby a pružnost mluví samy za sebe.
Více
Dana Fragnerová
Dana je oblíbená lektorka jógy nejen pro seniory. Její jóga je jemná a klidná, pohybující se v paradoxech života.
Více
Eliška Vrabcová
Eliška je naše sluníčko. Miluje jógu v sítích a tak se s ní nejčastěji potkáte v našem malém sále. Kromě toho ale praktikuje i klasické styly jógy a jin jógu.  
Více
Irma Březina
Irma vede lekce příjemné vinyasa jógy. Nebude zde dělat žádě divočárny. Irma totiž  rozumí tělesným omezením s kterou se potácí skoro každý člověk, jakou je třeba bolest zad. Proto vede i tuto specializovanou lekci a věříme, že praxe s Irmou může pomoci i vám.
Více
Jakub Bláha
Jakub je naše nová posila a konečně taky mužský element v našem týmu. Budete s ním moci začít svůj týden na pondělní ranní józe a uvidíme, co bude dál :-) Můžete se těšit na výživnou pranayamu, hathu i vinyásu.
Více
Radka Macháčková
Radka se nejraději pohupuje v síti, akro jóga je její vášeň. Ale nedá dopustit ani na klasickou jógu a jóga nidru, kterou studovala přímo v Indii.
Více
Petra Plutnarová
Petra je specialistka na vaši duši a naordinuje vám detox na míru. S ní velice lehce zapomenete, co je to stres a napětí.
Více
Sandra Laurencová
Pružné tělo, síla a dynamika pohybu - to je ashtanga, a to je také naše Sandra. Setkáte se s ní na čtvrteční lekci Záda & Bříško a nově i v pátek odpoledne.
Více
Iva Homolková
"S jógou kamarádím přibližně deset let; našly jsme se ve chvíli, kdy jsem jógu přestala hledat. Od té doby jsme v podstatě neustále spolu a mnohdy není potřeba ani podložka, ani relaxační hudba, ani praxe fyzických ásan, ani nic jiného. Motto: Jóga je pro mě návratem domů ..." Iva
Více
Barbora Nechanická
Pro Báru je sport a pohyb nedílnou součástí života. Její cesta k józe vedla přes atletiku, jízdu na koni a tanec.  A to vše se promítá i do jejích lekcí ... přijďte se podívat na pondělní ranní lekci a poznáte sami.
Více
Lenka Minariková
Lenka se věnuje učení jógy od roku 2016. Do vedení svých lekcí a workshopů aplikuje také její znalosti z oboru medicínské fyziky a také z jejího působení ve vědě  Na svém Instagramu  @lenkaminarik už inspirovala státisíce ľidí a u nás v Karmě bude mít svůj workshop začátkem října.
Více
Lenka Pavlenková
Další power woman v Karma týmu, která získala průpravu od samotného místra power jógy - Václava Krejčíka. Jóga ale pro Lenku není jen fyzická záležitost, je to její cesta k propojení těla a mysli. Její motto: "Dělej to, co miluješ, a miluj to, co děláš."
Více
Kateřina Víšková
Usadit se na jógovou podložku pro Katku znamená obrovský luxus, který jí umožňuje dostat se do svého vnitřního světa, kde nachází během praxe stále více jistoty a hlubokého poznání. Spojení s ásanami formuje veškeré její bytí ...
Více
Dominika Malovecká
Dominika je nová posila našeho týmu. Je to velmi pozitivní bytost, pro kterou je jóga pokračování její baletní průpravy. Možnost propojení těla a duše. Její lekce si určitě oblíbíte, protože jsou vedeny srdcem.
Více
Anastasia Pagliacci
Anastasie je nová posila našeho týmu "sítí" a povede u nás kurz Létající jógy. Kromě jógy v sítích učí ale i Face jógu, Hatha jógu, Jin jógu a také terapii zvukem. Je to křehká bytost, která má ale spoustu energie a síly. Určitě se s ní potkáte i na otevřených lekcích. A kromě jógy miluje přírodu, cestování, slackline (balancování a chození na zavěšeném popruhu ...), zajímavé lidi, smích, hory a oceán.
Více
Monika Fialová
Pro Moniku je jóga mnohem víc než jen dokonalá ásana, jóga je pro ni nalezení  vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíme. Na svých lekcích praktikuje jemnou, častěji však mírně dynamickou vinyasu, kde klade důraz na spojení dechu s pohybem.
Více
Andrea Smékalová
Andreu není třeba dlouze představovat. Na české jógové scéně je pojmem. Propagátorka Vinyasa jógy, Aštanga jógy i jógy pro těhotné. U nás ve Studiu jako host na workshopu věnovaném Anti agingu.  
Více
Veronika Daňhová
Veronika je úspěšná absolventka Školy Karma Yogy, která na sobě neustále pracuje a zaměřuje se na klidnější styly jógy. Aktuálně je jejím favoritem JIN jóga, kterou vyučuje.  
Více
Šarlota Konšelová
Šarlota je lektorkou Kundalini jógy. Kromě toho se zajímám i o anatomicky správné cvičení, což se hodí vždy, jelikož většina z nás má zdravotní omezení.  Její lekce jsou vhodné pro jógou nepolíbené, ale i pokročilejší si najdou své. Kundalini jóga se tak díky ní dostane i do rozvrhu Karmy.
Více
Kateřina Boušková
Kateřina se odmala věnovala tanci, který se také odráží v její jógové praxi. U nás v Karmě se s ní teď můžete setkávat na lekcích Dance yogy - lekce o plynulém pohybu, kdy jedna asána přechází v druhou a tím se vytváří jógová taneční choreografie.   
Více
Katka Janebová
Katka patří ke Karmě již dlouho, nejdříve sem chodila jako pravidelná klientka a nyní už i jako lektorka jógy. Připravila si pro vás zajímavý páteční speciál - prodlouženou lekci jógy s inspirací oblíbené knížky nás všech - Malého Prince a uvidíme, kam dál ji osud nasměruje.
Více
Ludmila Lupáčová
Lída se józe věnuji přes 20 let. Hloubka jógy a další studia ji postupně přivedly k ajurvédě. Rozhodla se ji intenzivně studovat pod vedením unikátní osobnosti, doktorky Martiny Ziskové. To změnilo její život tak, že ze zajímavého koníčku se stala ajurvéda její hlavní náplní, a nyní se věnuje individuální terapeutické práci s pacienty.
Více
Kristýna Vitásková
Kristýna tráví hodně času v přírodě a na cestách. Užívá si radostí všedních dní, venčení svého psa, experimentování v kuchyni, obklopuje se milými lidmi a váží si každého okamžiku, každého nového dne. Střídavě se teď pohybuje v Čechách a ve Francii, tak se s ní setkáte u nás ve Studiu jen občas. "Jóga je pro mě nekonečnou cestou, je součástí toho, kdo jsem a jak vnímám svět kolem."
Více
Irena DeLave
Irena DeLave je lektorka jógy, cacao medicine woman a terapeutka. Ceremoniální kakao ji provází již 16 let. A my jsme rádi, že ji jako hosta můžeme mít i u nás v Karmě.  
Více
Frída Gedeonová
Frída je taková česká Dinah Rodriguez, skutečný pojem v oblasti Hormomálí jógové terapie.
Více
Pavla Adamová
Další absolventka Školy Karma Yogy, pro kteru se Karma stala osudovým Studiem. Její lekce Hatha Aroma je velice oblíbená.
Více
Jenna Grantham
Jenna je nová členka týmu, obzvlášť toho anglicky mluvícího. S ní se budete moci naladit na klidnější jógovou vlnu. Od září u nás v Karmě nová lekce Good night yoga. 
Více
Nela Papadopulu
Někdy si s sebou neseme špatné pohybové návyky, které je třeba změnit a Nela ví, jak na to.
Více
Karolína Leia
Mému srdci je nejbližší terapeutická tantra jóga pro ženy, která je zacílena na potřeby ženského těla a duše.  
Více
Marta Uhlířová
Marta je lektorkou hlasu a hlasového projevu. Zaměřuje se na své lektorské aktivity pro jednotlivce i pro skupiny  A pro Karmu jsme se domluvili na workshopu, který by měl inspirovat a pomoci všem, kteří se necítí v této oblasti komfortně a sebevědomě.
Více
Danka Hejdová
Danka je průvodkyní žen za lepším životem. Ukazuji ženám cestu ke zdraví a spokojenosti. Jak žít, aby žít za to stálo. Učí hormonální jógu a hledá cesty, jak se vymanit z kolotoče stresu, jak se pozitivně naladit a změnit tím svůj dosavadní život. 
Více
Mudr. Tereza Kertesz
Tereza je žena, matka, kamarádka, lékařka a majitelka studia Yogadream v Hradci Králové. V jejím zaměstnání na poli radioonkologie jí postupně začal chybět celistvý náhled na otázky fyzického i psychického zdraví, proto se rozhodla prohloubit své znalosti nejprve na poli psychoonkologie a poté ájurvédské medicíny, která pro ni vytvořila jakýsi logický spojovací můstek mezi moderní medicínou a jógou.
Více
Eva Kovářová
Eva učí v naší Škole Karma Yogy Ajurvédu. Jógu vnímá jako vědomou cestu otevírání nových prostorů v těle, kam může znovu-proudit vědomí, život. Může tak expandovat za hranice svých běžných fyzických, mentálních i emočních stereotypů.
Více
Kateřina Kostková
Katka se vrací do Karma týmu po delší cestovatelstké přestávce, ve které působila jako lektorka jógy v zahraničí a sbírala tam cenné zkušenosti. Specializuje se na Hatha jógu, klasické pojetí s výdržemi, důrazem na dechová cvičení a vědomou práci. Zároveň má i certifikaci na provádění Kakaového rituálu, na který vás srdečně zveme.
Více
Denisa Koubková
Denisa je velice milá a stále usměvavá bytost, plná pozitivní energie. Působí jako lektorka jógy a zároveň i jako terapeutka. U nás se s ní můžete setkat na školení Onko jógy.
Více
Barbara Haráčová
Bára je skvělá lektorka jógy a také už pár let člověk se zkušenostmi s onkologií, se všemi propady a strachy, které tato cesta zahrnuje, ale také s radostmi a tou nejhlubší vděčností. Prostě ideální člověk, který vás zasvětí do tajů Onko jógy.  
Více
Mudr. Aneta Sládková Králová
S Anetou se u nás můžete potkat na školení Onko jógy nebo na speciálních akcích. Poznáte unikátní spojení medicíny, sportu a zdravého životního stylu.
Více
Jana Štumpová Konicarová
Jana Štumpová Konicarová je zakladatelka značky Kantu, pod kterou tvoří přírodní jógové a bytové přírodní parfémy. Jde cestou jógy již téměř 20 let, je homeopatka a studentka přírodního parfumářství u celosvětově uznávané mistrině vůní Ayaly Moriel. V posledních letech k moudru “ bílé cesty” jógy přidává učení “camino rojo” - inidánského učení Jihoamerických tradic, je součástí Moondance circle, zajímá se o šamanismus a cestu přírodního života.  
Více
Lucie Huříková
Lucie učí filosofii v naší Škole Karmy jógy. Vedle neustálého studia hatha jógy Lucie pokračuje i ve studiu bhakti jógy v linii pravých duchovních učitelů pocházejících od samotného Brahmy.  
Více
Simona Rydlová
Simona je chodící reklamou na Face Yogu a propaguje ji s vášní a velkým nasazením. U nás v Karmě se s ní můžete setkat na pravidelných workshopech FACE JÓGY. Její heslo je "Change your face, change your life."  
Více