Monika Fialová

_

S jógou jsem se setkala poprvé před pěti lety, a jak to často v dnešní uspěchané době bývá, přivedly mě k ní vlastní zdravotní problémy. V té době jsem ale měla jiné zájmy, hodně jsem jezdila na kole, toulala se po horách a klidná atmosféra na hodinách jógy se mi zdála dosti podivná a vzdálená. Velmi rychle jsme si ale k sobě našly cestu, a pokud se objeví den, kdy nemohu praktikovat, říkám, si že je něco špatně.

Jsem vděčná za každý den se svoji rodinou, se svými dětmi, vážím si maličkostí, neboť být zdraví není samozřejmostí. Jóga je pro mě mnohem víc než jen dokonalá ásana, jóga je pro mě nalezení  vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se nacházím. V době úspěchu i neúspěchu. Na svých lekcích praktikuji jemnou, častěji však mírně dynamickou vinyasu, kde kladu důraz na spojení dechu s pohybem.

Je pro mě radost sdílet s vámi vše, co jsem se naučila a stále se učím od svých učitelů a vlastní praxe.Jsem vděčná všem učitelům jógy, které mě vstoupili do cesty a ukázali v životě ten správný směr. Pozorně naslouchám svým potřebám tak, aby tělo bylo zdravé a spokojené. Miluji hory, jógu, cestováni, chůzi naboso a dobrou kávu.


Více info ještě zde: https://nesed-doma-a-cestuj.webnode.cz
IG: cyklofialka (soukromý), nesed_doma_a_cestuj (veřejný)

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Voňavé ráno s Monikou
Na této ranní lekci probudíte vaše tělo ve stylu Vinyasa jógy, kdy je každý pohyb synchronizován s dechem. Právě na dech je kladen největší důraz. Lekce bude někdy jemnější, někdy mírně dynamická. Přijďte rozpohybovat vaši páteř, posílit svaly a zklidnit mysl. Protáhneme se, uvolníme a někdy možná i zapotíme. Třeba při opakování…
Voňavé ráno s Monikou
Objednat
Více