Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky  

KARMA YOGA studia

 

 • Pořadatel nebo lektor nepřebírá odpovědnost za přinesené oblečení, cenné věci a peníze návštěvníka Studia. Prosím, seznamte se s Provozním řádem studia Karma Yoga.
 • Rezervace na kurzy nebo další akce je platná pouze po zaplacení dané částky.

Bez uhrazení Vám nemůžeme místo rezervovat.

 • Na lekce/kurzy je potřeba přijít včas – alespoň 10 minut před jejich začátkem.

5 minut před začátkem lekce propadá bez nároku na vrácení peněz či výměnu za lekci další. 

 • Karma Yoga Studio nenese žádnou zodpovědnost za změny pracovního, sociálního či zdravotního stavu. Také se odprošťuje od nesení zodpovědnosti při zásahu vyšší moci nebo zauzlení dopravy v Praze. 
 • Můžete si nastavit finanční kredit ve Studiu. Ten Vás opravňuje k výhodnějším vstupům na lekce a umožňuje jednoduchou rezervaci lekcí či workshopů přes systém z pohodlí Vašeho domova.
 • Kredit můžete vložit hotově na recepci Studia Karma Yoga, zaplatit ho zde kreditní kartou nebo sami doma přes rezervační systém převodem částky na účet 2801638724/2010 (vygeneruje se Vám variabilní symbol). Kredit také můžete zaplatit také poukázkami Sodexo nebo kartou Benefit.
 • Kredit slouží pouze na čerpání lekcí, kurzů a workshopů. Peníze z kreditu není možné použít na čerpání zboží v Obchůdku Karma Yoga Studia.
 • Kredit ve studiu není vratný a má svou expiraci, kterou si můžete ověřit sami na Vašem účtu v našem rezervačním systému. Při opětovném navýšení se délka expirace automaticky prodlouží. 
 • Pokud se rezervujete na lekci a nemůžete přijít, zrušte, prosím, svoji rezervaci nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce, nebo vám bude její cena z kreditu odečtena. Toto se netýká workshopů.
 • Lektorka nezodpovídá za zdravotní stav účastníka kurzu. Trpíte-li zdravotními problémy, je důležité na ně lektorku před začátkem lekce upozornit. Zdraví je Vaše zodpovědnost. Pracujte se svým tělem s respektem a láskou, tak aby nedocházelo ke zranění.
 • Začít s klasickou jógou v průběhu těhotenství nedoporučujeme. Pro těhotné je určena Těhotenská (Gravid) jóga. Těhotenskou jógu můžete začít cvičit kdykoliv během těhotenství, předchozí znalost jógy není nutná. Cvičíte-li jógu již nějaký čas a otěhotníte v průběhu kurzu, lze v kurzu pokračovat dle Vašeho vlastního uvážení a po konzultaci s lékařem a lektorkou.

 

Otevřené 60 min lekce 

 

Otevřené lekce nabízí flexibilitu a možnost přijít na lekci kdykoliv. Plná hodnota lekce je 160 Kč,  

s uloženým kreditem je vstup na lekci zvýhodněný na 140 Kč. Samostatnou lekci je také možno rezervovat a koupit dopředu, bez jakéhokoliv dalšího závazku (kreditu). Lekci je možno zrušit maximálně 4 h před jejím začátkem. S kreditem tyto lekce objednáváte sami a snadno přes rezervační systém a také i rušíte. Pokud objednáte, nezrušíte a nepřijdete, lekce bez nároku na refundaci propadá.

 

Multisport 

 

Studio umožňuje vstup na kartičku Multisport pouze na otevřené 60ti minutové lekce.

Pokud si chcete místo na lekci rezervovat, je nutné ve Studiu složit vratnou zálohu 160 Kč za lekci. V případě, že chcete dopředu rezervovat více lekcí, je nutno tuto částku složit v násobku lekcí, které plánujete rezervovat. V případě, že si lekci rezervujete a do Studia nepřijdete, Vám tato záloha propadá. V okamžiku, kdy se lekce zúčastníte a prokážete se svou kartičkou MS, zůstává Vám rezervační záloha na Vašem uživatelském účtě. Záloha takto může sloužit kontinuálně.

V případě, že lekce přestanete navštěvovat, záloha zůstává platná 6 měsíců, poté expiruje. 

 

Active Pass Sodexo

 

Studio umožňuje vstup na kartičku Active Pass na otevřené 60ti minutové lekce. Pokud si chcete místo na lekci rezervovat, je nutné ve Studiu složit vratnou zálohu 160 Kč za lekci. V případě, že chcete dopředu rezervovat více lekcí, je nutno tuto částku složit v násobku lekcí, které plánujete rezervovat. V případě, že si lekci rezervujete a do studia nepřijdete, Vám tato záloha propadá.

V okamžiku, kdy se lekce zúčastníte a prokážete se svou kartičkou APS, bude Vám tato záloha opět vrácena na Váš uživatelský účet. Záloha takto může sloužit kontinuálně. V případě, že lekce přestanete navštěvovat, záloha zůstává platná 6 měsíců, poté expiruje. 

 

Active Pass Sodexo je možné použít i na lekce delší a otevřené, zde jsou nutné doplatky.

 

Otevřené 75 min lekce  

 

Otevřená jednorázová 75ti minutová lekce Vám poskytne více času a prostoru na podložce. Tyto lekce jsou opět FLEXI, můžete je navštívit kdykoliv jednorázově a cena je v tomto případě 250Kč.  S kreditem je cena opět zvýhodněná na 230 Kč, rezervovanou lekci je možné min 4 hodiny před začátkem lekce zrušit bez poplatku.  Pokud lekci sami v systému nezrušíte, min 4 hodiny před jejím začátkem, a na lekci se nedostavíte, tato lekce Vám bude automaticky odečtena z kreditu. 

UPOZORNĚNÍ:

Na tyto lekce NENÍ možný vstup na MS kartičku. Vstup s ACTIVE PASS kartou je možný při doplatku 80 Kč.

 

ON-LINE lekce

 

Některé vybrané lekce z rozvrhu jsou i v on-line nabídce. Přihlášení je velice jednoduché, a to prostřednictvím našeho rezervačního systému – záložka „ON- line lekce“. Pokud máte složený kredit okamžitě se přihlásíte. Po přihlášení na lekci a před začátkem lekce vám přijde e-mail s web adresou na živé vysílaní lekce (stream). On-line vstupy jsou možné také na některé vybrané workshopy.

Toto živé on-line vysílání není interaktivní. Je to pouze čistý přenos z živé lekce ve Studiu. Některé kurzy (velký sál) jsou natáčeny a jejich záznam je ukládán na Youtube – skrytě – s přístupem jen pro přihlášené. Kurzistům bude zaslán odkaz na tuto zaznamenanou lekci.

 

Kurzy

 

KURZY se konají pravidelně každý týden ve stejný den i čas (viz. rozvrh). Na kurzy je nutné se přihlásit vždy na celý semestr dopředu, a to na celý kurz. To Vám umožňuje prohlubovat svoji jógovou praxi. Skupina se v rámci kurzu nemění, což také umožňuje lektorovi jít se skupinou hlouběji a věnovat se danému tématu. Cena kurzů je odlišná u každého kurzu, informaci o ceně naleznete u daného kurzu individuálně. Pokud máte ohledně výběru Vašeho kurzu či pokročilosti nějaký dotaz, kontaktujte nás. Nejdůležitější informace jsou na našich webových stránkách. Pokud si přesto nejste jisti pokročilostí, můžete si přijít první lekci na kurzu vyzkoušet (pokud není kurz plně obsazený). Poté buď zaplatíte tuto jednotlivou lekci, nebo celý kurz.

 • Platbu za kurz je možné provést osobně ve Studiu (hotovost a kreditní karta, Sodexo, Benefit karty) nebo převodem na účet: 107-5079470277/0100. Do poznámky uvádějte své celé jméno a případně i název kurzu.
 • Pokud přihlášení provádíte prostřednictvím on-line rezervačního systému, bude Vám vygenerován Variabilní symbol, který prosím uvádějte tak, aby se Vaše platba snadno spárovala. Platby v rezervačním systému se zasílají na účet: 2801638724/2010.
 • V případě, že budete požadovat ke své platbě vystavení daňového dokladu - faktury, tuto skutečnost sdělte ihned při přihlášení, spolu s uvedením Vašich fakturačních údajů.
 • Kurz je nutné uhradit nejpozději do 10ti dnů od přihlášení.
 • V rámci kurzu máte možnost náhrady dvou lekcí z kurzu na jakékoliv otevřené 60ti minutové lekci.
 • Studio nenese zodpovědnost za změnu pracovního, sociálního ani zdravotního stavu v průběhu kurzu. Kurzovné nelze vrátit.

 

 • Pokud z náhle vyvstalé situace nemůžete kurz navštěvovat, je možné lekce v kurzu předat svému náhradníkovi. Ve výjimečných případech (vážné zdravotní problémy) je možno dohodnout jiný způsob, a to po předložení zprávy od lékaře.

 

Workshopy

 

Rezervace na workshopy (semináře nebo speciální dílny) je platná pouze po zaplacení dané částky. Bez uhrazení Vám nemůžeme místo rezervovat. Za včasné uhrazení nabízíme slevu z workshopu.

 

 • Platba za workshop je možná na recepci Studia (hotovost, kreditní karta, Sodexo a Benefit) nebo bankovním převodem na účet: 107-5079470277/0100. Do poznámky uvádějte své celé jméno a případně i název workshopu.
 • Pokud přihlášení provádíte prostřednictvím on-line rezervačního systému, bude Vám vygenerován Variabilní symbol, který prosím uvádějte tak, aby se Vaše platba snadno spárovala. Platby v rezervačním systému se zasílají na účet: 2801638724/2010.
 • Storno podmínky na workshopy: 100% z celkové částky v případě zrušení v době kratší než 7 dní před akcí nebo v případě neúčasti, 50% z celkové částky v případě zrušení v době 8.-15. den před akcí.  

 

 

Soukromé lekce

 

Soukromé lekce se domlouvají vždy individuálně. Stornovat lze soukromou hodinu do 24 hodin. V případě zrušení méně jak 24 hodin bude účtována celá lekce.

 

 

Víkendy, cesty a pobyty s jógou

 

Víkendy, cesty a pobyty s jógou jsou provozovány různými cestovními kancelářemi a jejich rezervace není proto možná přes rezervační systém. Obchodní podmínky těchto akcí spadají vždy do obchodních podmínek dané CK. Při vašem zájmu rezervovat danou cestu, prosím, bedlivě přečtěte informace o akci, zde uvádíme kontaktní email a zodpovědnou osobu. 

Přihlásíte se snadno posláním emailu. 

Rezervací a nákupem lekce souhlasíte s výše uvedenými Obchodními podmínkami.

Rezervací a nákupem lekce souhlasíte s výše uvedenými obchodními podmínkami.