Irma Březina

_


Láska k pohybu mě provází celý život. V dětství jsem milovala gymnastiku, v mládí koketovala s volejbalem, aerobikem a věnovala se latinsko-americkému tanci, posledních 15 let ráda běhám. Jako přirozeně flexibilní člověk jsem jógu dlouho ignorovala a její kouzlo a tajemství jsem poodhalila až v roce 2004. 


O trochu později jsem začala studovat její filozofii a historii a jóga se stala součástí mého každodenního života, nejen jako průvodce na podložce v ásanové praxi, ale i při zvládání stresu, emocí a při udržování harmonie a klidu v mém životě.


Můj život se odráží i na podložce, jsem ráda aktivní a dynamická, srším energií a úsměvem a na podložce proplouvám ve vinyáse na vlně dechu. Ale také jsem ráda v tichu a klidu a miluju jemnou klidnou energii jin jógy, kterou propojuji s aromaterapií, nebo hatha jógu. A moje vyhřezlá bederní plotýnka má zase ráda jógu pro zdravá záda.

Těším se na vás, ať už přijdete na jakoukoliv lekci.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

9.9. - 16.12. 2024
PODZIM 2024 - Lehkost bytí
Pohyb nemusí být dřina, ale i radost a lehkost. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Cítit jak energie proudí je zážitek a Lenka ho umí předávat. Lenka Nezvalová je jogínka, bohyně, pečující, vyživující a jógová praxe s ní je zážitek, který vás naplní lehkostí bytí a radostí ze života. CO MŮŽETE OČEKÁVAT: Tento…
PODZIM 2024 - Lehkost bytí
Objednat
Více
Zdravá záda
 Na lekci pro zdravá záda se společně zaměříme na zlepšení pružnosti páteře, vyrovnání svalových dysbalancí, posilování středu těla a zad a uvolňování kyčlí. Při pravidelném cvičení tak ulevíme nejen bolesti beder, ale také zlepšíme celkové držení těla.
Zdravá záda
Objednat
Více
Polední hatha
Tato lekce Polední jógy je zaměřená na zdravé, šetrné a fyziologicky správné postavení těla. Pouze tehdy, když máme správně postavené tělo, může energie plynout. To je i důvod, proč se po každé lekci budete cítit vyšší, stabilnější a svěží. Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, kde se naučí správné zaujímaní…
Polední hatha
Objednat
Více