Kateřina Boušková

_

Kateřina se odmala věnovala tanci, který se také odráží v její jógové praxi. U nás v Karmě se s ní teď můžete setkávat na lekcích Dance yogy - lekce o plynulém pohybu, kdy jedna asána přechází v druhou a tím se vytváří jógová taneční choreografie. 
 

"Po několika letech strávených na tanečních prknech, prodělaných nepříjemných úrazech a psychických propadech jsme si s jógou k sobě našly cestu a jsou z nás už nerozlučný parťáci. Jóga mi pomohla najít stabilitu a k ní patřící uvědomění, že bude často vrtkavá, a je to tak v pořádku. Důležité je, nebrat se příliš vážně, nepřikládat našim myšlenkám větší váhu než je zapotřebí a dokázat najít v každé těžkosti lehkost. S nadhledem přistupovat k sobě samotným i k okolnímu světu nás rázem dovede ke svobodnému dechu. A to za to fakt stojí, a to nám jóga dává :)"

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Dance yoga
Kateřina se odmala věnovala tanci, který se také odráží v její jógové praxi.  V této lekci se můžete těšit na klidné zahřátí, dynamičtější posilovací část a jemné protažení. Kateřiny lekce jsou o plynulém pohybu, kdy jedna asána přechází v druhou a tím se vytváří jógová taneční…
Dance yoga
Objednat
Více