Barbora Nechanická

_

Od malička je sport a pohyb nedílnou součástí mého života. Od závodního plavání až po atletiku a jízdu na koni jsem se nakonec rozhodla pro dráhu umělce, vystudovala jsem Hudební a taneční fakultu AMU a nyní se živím jako tanečnice a herečka na volné noze. S přibývajícím věkem jsem si přirozeně našla cestu k józe, kterou vzhledem ke svému povolání vnímám jako výborný nástroj pro kompenzaci a vyváženosti pro celé tělo. 

O jógu jsem se začala zajímat už na studiích. Hodiny akrobacie a tance se nasčítaly a tělo si žádalo  kompenzaci. Nejdříve jsem s praktikováním jógy začala velmi laitsky, nicméně postupem času jsem si jógu doslova zamilovala a rozhodla jsem se rozšířit si své vzdělání absolvováním kurzu Instruktora Hathajógy ve vzdělávacím středisku Yoga4Yogi. Postupem času jsem začala zjištóvat, že jóga není pouze o pohybu, ale je to velmi komplexní studium týkající se celé naší osobnosti jak po fyzické tak duševní stránce. Jóga je pro mě cestou jak k duševnímu tak fyzickému zdraví a dobré kondici. 

A to vše se promítá i do jejích lekcí ... přijďte se podívat na pondělní ranní lekci a poznáte sami.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Ranní hatha flow
Ranní lekce s Jakubem vám krásně nastartuje celý následující týden. Pranayama, Pozdrav slunci, ásany a závěrečná relaxace. To vše a mnohem víc.
Ranní hatha flow
Objednat
Více