yoga-video2.jpg

Video zóna

zona.svg

Proč video zóna

Doba se přesouvá online. Přestože víme, že nic nenahradí tu společnou energii, kterou vytváříme v našem jógovém sále, někdy není možné se společně setkat. Nemusíme si však nechat ujít svou jógovou praxi. Naopak, velice snadno zůstanete naladěni a svoji jógovou praxi prohlubujete kdekoliv jste.   

zona_lekce.svg

Jak se liší video zóna od online lekcí ve Studiu?

Tato video zóna vám slouží po celý rok. Zatímco živé kurzy a živé online lekce vám ze Studia vysíláme pouze v průběhu karantény a uzavření Studia, profesionálně natočené kurzy vám ve video zóně slouží celý rok. 

pro_koho_je_program_urceny.svg

Jak postupovat?  

  1. Nejprve se velice snadno a rychle zaregistrujete. Registrace zabere dvě vteřinky. Následně vám přijde potvrzující e-mail.  
  2. Poté si ve video zóně vyberete svůj kurz, který si zakoupíte.
  3. Po připsání částky na náš účet vám spustíme přístup k danému kurzu.

Tento přístup vám již zůstává, není omezen časem.

vyhody_video_kurzu.svg

Výhody video zóny

Můžete praktikovat kdykoliv a kdekoliv, z domova, na dovolené (nebo i v karanténě). Využijte svůj čas vědomě a podpoříte svůj osobní rozvoj.

Celý program dostanete ucelený najednou, Vy sami si vybíráte, kdy a co je pro vás vhodné.

Nic neriskujete, pokud se program nebude líbit, můžete ho do 15ti dnů vrátit.

Ukázkové video kurzu

Nabídka kurzů

Jóga pro všechny
tváře ženy

Online video kurz

990 Kč

Více informací

Ranní
rituály

Připravujeme

 

 

Video kurzy

Jóga pro všechny tváře ženy

Ženy jsou cyklické bytosti, naše energie se v průběhu měsíce mění.
Tento kurz je návratem k respektování vnitřní ženy, chápání přeměny energie v průběhu měsíce a uspořádání své jógové praxe podle těchto změn.

joga_pro_vsechny_tvare_zeny.svg

Pro koho je program určený

Online program je vhodný pro ženy, které již jógu praktikují a případně i navštěvují pravidelné kurzy jógy ve studiu. Ne každý den v měsící se cítíme stejně a ne vždy máme chuť a sílu na stejnou praxi.

Někdy je potřeba ubrat, někdy naopak rozvíjet svou dynamiku. Tento program, z pohodlí vašeho domova, nabízí vždy přesně to, co momentálně potřebujete.

jak_s_programem_pracovat.svg

Jak pracovat s kurzem?

V programu naleznete 12 videí, které ke každé měsíční fázi nabízí pranayamu nebo meditaci, průpravné cviky a hlavní jógovou praxi.
Záleží na vaší měsíční fázi, energii a pocitu, zda si pro sebe vyberete jen jednu část nebo si složíte kompletní praxi skládající se ze všech 3 částí. Takto můžete snadno kombinovat všech 12 videí a pokaždé si utvořit svoji vlastní originální praxi, šitou na míru přímo vám. Jediné co potřebujete, je připojení k internetu a podložku. 

Jaro
Období jara je období těsně po menstruaci, vévodí mu bohyně Vesna. Bohyně Vesna je archetypem Panny. Je bohyní života, mládí a nespoutané lásky. Panuje jaru, patří jí všechny jarní květy. Má spoustu…
Léto
Období léta je období před ovulací, včetně ovulace, vévodí mu bohyně Živa. Bohyně Živa je archetypem Matky. Tuto bohyni uctívali polabští Slované, je to bohyně úrody a mateřství. Je to ale především…
Podzim
Období podzimu je období před menstruací, vévodí mu bohyně Chors. Bohyně Chors je archetypem éterické čarodějky. Její povaha je melancholická, výrazem jemná a subtilní. Období podzimu, období těsně před…
Zima
Období zimy je období samotné menstruace a vévodí mu bohyně Morena. Morena je bohyní smrti, bývá ztotožňována s archetypem stařeny a uzavírá koloběh života a smrti, také uzavírá náš měsíční…