Kristýna Vacková

_

Kristýna se od malička věnovala baletu a modernímu tanci, který ji naučil nejen lásce k pohybu, ale také disciplíně a trpělivosti. Její taneční kariéra ji plynule navedla na cestu jógové praxe a jejího předávání dalším studentům. 

Kristý začala nejprve s dynamickou jógou která plyne na vlně dechu a pohybu a připomíná právě pohyb tanečnice na podložce. V roce 2016 objevila oblíbenou lektorku vinyasy jógy ve studiu Karma Yogy a od toho momentu se věci začaly hýbat velmi rychle tím správným směrem. V Karma Yoze absolvovala svůj první 200h učitelský kurz a hned na to odjela do Indie seznámit se s tradiční Hatha jógou pod vedením Acharyi Venkateshe. Poté následovaly první záskoky a lekce ve studiích, další cesty do Indie, objev ashtangy a yin jógy, a poznání dalších učitelů, jímž vděčí za svůj nejenom jógový, ale také osobní vývoj (více na kristy-yoga.cz ).

 

V roce 2019 Kristý její jógová cesta na čas zavedla k nomádské existenci, kdy se rozhodla poznat svět a předávat své dosavadní zkušenosti. Za dva roky cestování ji potkalo například lektorování ve veganském retreat centru GLO uprostřed ničeho v Nicaraguii, asistence v ashtangové Shale v San Jose v Kostarice, lektorování v jógovo-surfovém hostelu v Ekvádoru či v horských hotelích v Laosu a Rakousku. 

Od ledna 2024 bude Kristý znovu působit v Čechách a potkat se s ní můžete právě v Karmě.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Power jóga
Power joga – dynamická, silová forma jógy vycházející z Ashtanga yogy. Je to dynamický styl jógy, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Pomůže vám zpevnit celé tělo a příjemně se vyladit na celý den. Zpevníte tělo, zklidníte mysl, posílíte svaly.
Power jóga
Objednat
Více
Jemně dynamická flow
Teprve, když se naučíme tělo dokonale vnímat, dostaneme se za jeho hranice. Skrze výdrže v ásanách své tělo správně nastavíme, ale zároveň mu dáme i možnost vědomé práce a posílení všech jeho částí. I k jednoduchým ásanám budeme přistupovat s úctou a pokorou.
Jemně dynamická flow
Objednat
Více
Weekend Warrior EN
Prepare yourself for the weekend with this fun, dynamic yoga based workout with Piper. You will sweat, smile, and stretch your way to a fresh start for the body and mind. Bring your full energy to jump, squat, and flow.
Weekend Warrior EN
Objednat
Více