Martina Martinez

_

Martina Martinez je autorkou čtyř beletristických knih a členka Yoga Alliance, která vyučovala jógu a meditaci od Bali a Dubaje až po Austrálii, Jižní Ameriku a Jihovýchodní Asii. Specializuje se na Hatha jógu, Vinyasa Flow, Dance jógu, Jin a Restorativní jógu. Školila v kurzech pro budoucí učitele jógy, např. v Praze nebo v thajském Krabi a spolupořádala retreaty v Modrých horách v Austrálii či v peruánské amazonské džungli.

V podhůří Krušných hor, kde aktuálně žije, pořádá workshopy a semináře, které kombinují jógu s turistikou, provádí zvukové terapie, hluboké léčení skrze působení vody, meditace dle měsíčních fází a rituály s odkazem k šamanskému léčení (kakaové ceremonie, rituály se santalovým dřevem apod.).

V červenci 2019 vedla pro Corny.cz Paddleboard + Yoga Tour po České republice. Od ledna 2020 pravidelně píše pro časopis Jóga dnes. 

V roce 2022 se v Peru v rituálním sňatku u oceánu provdala za svého peruánského manžela, s nímž má dvouletého syna, jehož počala a jako prvorodička porodila přirozeně a zcela bez komplikací ve 40 letech.

Více informací na: www.martinamartinez.cz