Kateřina Víšková

_

Usadit se na jógovou podložku pro Katku znamená obrovský luxus, který jí umožňuje dostat se do svého vnitřního světa, kde nachází během praxe stále více jistoty a hlubokého poznání. Spojení s ásanami formuje veškeré její bytí ...

Toto poznání a vůbec tato možnost je klíčovým momentem v jejím životě a přeje si, aby tento pocit a souznění se sebou samým a s okolním světem ovládlo i vás na jejich lekcích.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

4.4. - 27.6. 2024
JARO 2024 - Basic Hatha
Kurz je určen jak jógovým nováčkům, tak i pokročilým zájemcům o jógu, kteří preferují klidné tempo lekce a jemný, laskavý přístup. Jemná jóga vychází z hathajógy, důraz je tedy kladen na správné a bezpečné provedení pozic (ásan), práci s dechem (pránájáma)a relaxační i koncentrační techniky. Díky…
JARO 2024 - Basic Hatha
Objednat
Více
Ranní jóga
Jóga ráno je to nejlepším, co svému tělu můžete dát. Lekce zaměřené na zdravé, šetrné a fyziologicky správné postavení těla. Pouze tehdy, když máme správně postavené tělo, může energie plynout. To je i důvod, proč se po každé lekci budete cítit vyšší, stabilnější a svěží.  
Ranní jóga
Objednat
Více
Večerní Hatha Flow
Přijďte se ponořit do jógových ásan, proplouvat prostorem i časem, zrelaxovat tělo i vaši mysl. Lekce obsazuje i krátkou úvodní meditaci a závěrečnou relaxaci.
Večerní Hatha Flow
Objednat
Více