Iva Homolková

_
"S jógou kamarádím přibližně deset let; našly jsme se ve chvíli, kdy jsem jógu přestala hledat. Od té doby jsme v podstatě neustále spolu a mnohdy není potřeba ani podložka, ani relaxační hudba, ani praxe fyzických ásan, ani nic jiného. Jóga mě naučila zvolnit, zklidnit mysl, na chvíli se zastavit uprostřed rychlých dnů, a já si jednoho dne uvědomila, že právě toto bych chtěla předávat i dál. Během lekcí vás ráda provedu sestavami nejen pozdravů slunci i měsíci, pomalu a v klidu vás navedu do jednotlivých jógových pozic, těch jemných i dynamických, a to v doprovodu dechu. Nikdy dříve by mě nenapadlo, kolik pozornosti, kolik energie a kolik času kdy budu chtít  svému dechu věnovat a jak důležitý pro moji jógovou praxi bude. A toto vše se snažím na svých lekcích přenášet i na Vás, jemnost a zároveň energii v pohybu, dynamiku i zpomalení, posílení i uvolnění,  soulad dechu s pohybem. Motto: Jóga je pro mě návratem domů ..."
Lekce se mnou

Lekce se mnou

Jemná hatha jóga
Odpolední lekce hatha jógy v rytmu vlastního dechu, plynutí od jemného zahřátí přes pozdravy slunci a ásany pro pružné tělo, jemnost mysli, pozornost k sobě samým ...
Jemná hatha jóga
Objednat
Více
Ranní jóga
Jóga hned po ránu je báječná, přijďte ji vyzkoušet a začít svůj den aktivně. Probudíme postupně celé tělo a  rozproudíme v něm energii.  Lekce je vyvážená tím, že v jejím průběhu svaly nejen protahujeme, ale také trochu posilujeme. Do nového dne pak vykročíme svěží, pružnější, s čistou hlavou a úsměvem na tváři.
Ranní jóga
Objednat
Více