Eliška Vrabcová

_
Létací jóga odemkla mé srdce k pravidelnému pohybu a stala se mou velkou láskou na celý život. Nejčastěji mě najdete v pozicích hlavou dolů, protože během nich dochází k blahodárné dekompresi páteře. Jógu pojímám jako prostor k naladění se na sebe sama prostřednictvím dechového cvičení, a proto ode mne často uslyšíte: "dýchejte do břicha, dýchejte do beder, dýchejte do hrudníku". Budu se těšit, že se potkáme v síti i mimo ni. 
 
Lekce se mnou

Lekce se mnou

12.2. - 24.6. 2024
JARNÍ SEMESTR Dětičky v sítích
POZOR, o státních svátcích a o prázdninách Prahy 2 lekce nejsou. Jóga v areálních sítích pro malé děti (6-10 let) nabízí bezpečí a komfort pro objevování nejen obrácených pozic. Vaše dítě bude v bezpečí pod dohledem certifikované lektorky Elišky. Naučí se spoustu nových pohybů, ale také důvěru v sebe…
JARNÍ SEMESTR Dětičky v sítích
Objednat
Více
12.2. - 24.6. 2024
JARNÍ SEMESTR - Teenky v sítích Po
POZOR, o státních svátcích a o prázdninách Prahy 2 lekce nejsou. Jóga v areálních sítích pro slečny (12-16 let), které mají rády pohyb a akrobacii. Pod dohledem certifikované lektorky Elišky si užijí trochu adrenalinu a posunou své pohybové možnosti trochu dál. Naučí se spoustu nového a získají důvěru v sebe samé.
JARNÍ SEMESTR - Teenky v sítích Po
Objednat
Více
Ranní jóga
Jóga ráno je tí nejlepším, co svému tělu můžete dát. Lekce zaměřené na zdravé, šetrné a fyziologicky správné postavení těla. Pouze tehdy, když máme správně postavené tělo, může energie plynout. To je i důvod, proč se po každé lekci budete cítit vyšší, stabilnější a svěží. Tato lekce jógy je speciálně doplněná…
Ranní jóga
Objednat
Více
Jógahrátky
Jógahrátky je naše hravá lekce pro děti a jejich doprovod. Vhodné pro děti od 2 let do předškolního věku. Poté už mohou chodit na jógu samy.  Zvýhodněná cena pro členy Klubu Prahy 2  je  50 Kč, cena pro všechny ostatní 100 Kč (dítě a doprovod).
Jógahrátky
Objednat
Více