Šarlota Konšelová

_

Šarlota je lektorkou Kundalini jógy. Kromě toho se zajímám i o anatomicky správné cvičení, což se hodí vždy, jelikož většina z nás má zdravotní omezení.  Její lekce jsou vhodné pro jógou nepolíbené, ale i pokročilejší si najdou své. Kundalini jóga se tak díky ní dostane i do rozvrhu Karmy.

"Jóga ke mně přišla v období, kdy jsem byla na dně. Stala se mi kotvou v mém životě, ať už je méně či více rozbouřený. Považuji ji za komplexní způsob života a zajímám se o všechny její aspekty. Pozice, dech, meditace, mantry a filozofie - a nejen to - považuji za stejně důležité. Studovala jsem u více učitelů různé styly a každý měl jiný přístup. Začala jsem s hatha jógou, následovala jin jóga a poslední zastávka byla u kundalini jógy. Každý z přístupu má svoje klady a zápory. Můj záměr je propojit nejefektivnější techniky, které nás vedou k probuzení našeho potenciálu (vědomí)."

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Večerní jóga pro uvolnění
Večerní uvolňující lekce se nese v jemnějším tempu. Přijďte se ponořit do jógových ásan, zrelaxovat tělo i vaši mysl.Čekají nás pozice z hatha i jin jógy, dechové cvičení, krátká meditiční praxe a vedená relaxace. Při lekcích používáme vonné esence, které podpoří záměr dané lekce.
Večerní jóga pro uvolnění
Objednat
Více