Veronika Hůlková

_

Jmenuji se Veronika a jsem certifikovaná lektorka restorativní jógy, učím jógu děti, teenagery i dospělé. Jsem registrovaná u Yoga Alliance, největší mezinárodní neziskové organizace sdružující lektory jógy po celém světě. Ráda cestuji, miluju les a přírodu a jsem vášnivá čtenářka nejen odborných knih; neustále se vzdělávám a jóga patří do mého života, protože mi dává ukotvení a směr.

 

Restorativní jógu (Relax and Renew, level 2: Terapeutické účinky restorativní jógy)  jsem v Londýně studovala přímo u její zakladatelky, Judith Hanson Lasater, která učí jógu přes 50 let, a absolvovala jsem i celou řadu jejích dalších online kurzů i s její dcerou, Lizzie Lasater. 
Kromě 200hodinového Ashtanga kurzu lektora jógy v angličtině v Brussels Yoga loft jsem absolvovala 95 hodinový kurz dětské jógy a jógy pro teenagery u Yogabeez kids yoga school v Londýně. Školila jsem se i u dalších lektorů jako Ulrika Dezé, která učí jógu pro děti v Paříži nebo Kylie Dalzell, lektorky Kidding Around Yogy (KAY), která seznamuje děti s jógou hravou formou s anglickými písničkami nebo u Hanky Luhanové z České asociace dětské jógy pro práci s dětmi se speciálními potřebami.  V jin józe jsem se školila u Joe Barnetta, žáka Bernieho Clarka. 
 

Již přes 15 žiju v Belgii se svým manželem a 3 dětmi, ale zároveň se do Česka často vracím. Jsem také právnička a za svou více než dvacetiletou kariéru jsem viděla, co všechno může způsobit stres, a možná i proto jsem se stala lektorkou jógy, abych její benefity mohla předávat dál. Věřím, že jógu může cvičit každý, kdo se touto cestou chce vydat.

Své lekce vedu s respektem k odlišnostem našeho těla a s cílem vytvořit pro mé klienty prostor pro relaxaci a odpočinek.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

6.9. 2024
Workshop Restorativní jógy
Workshop restorativní jógy Chcete dopřát Vašemu tělu odpočinek, získat novou energii a celkově se cítit dobře? Přijďte vyzkoušet restorativní jógu. Veronika měla možnost studovat restorativní jógu přímo s její zakladatelkou Judith H. Lasater, Ph.d., (Relax and Renew, level 2: Terapeutické účinky restorativní jógy) fyzioterapeutkou a lektorkou, která jógu učí…
Workshop Restorativní jógy
Objednat
Více