Lektoři

Veronika Carmanová
Zakladatelka a majitelka Karma Yogy Studia vede lekce dynamické hatha flow a miluje ponoření se do hloubky a klidu jin jógy. Jógu nejen praktikuje, ale jógou i pomáhá, prostřednictvím spolku KARMA SRDCEM.
Více
Lenka Mia Lukáčová
Lenka Mia je koordinátorka Studia a zároveň i lektorka. Pohyb a práce s tělem je přirozená součást jejího života. Baví ji zkoušet různé styly jógy, propojovat odlišné techniky a druhy cvičení ... prostě pracovat se svým tělem a tím zároveň pečovat o svou duši.
Více
Pavla Látalová
Pro Pavlu je Hatha jóga základem k pochopení těla a nitra své duše. Je jejím prostředkem k udržení zdraví a k sebepoznání. Skrze tělo hledá cesty, jak sobě, tak i druhým, pomoci od bolesti.
Více
Nikol Maio
Nikol miluje tanec a pohyb. Právě správně vedený pohyb je součástí její terapie jógou. Specializuje se na klidnou jógu s prvky fyzioterapie, ale i na jinová plynutí a shakti flow.
Více
Piper Lori Parker
Piper je nová posila týmu, hlavně toho anglicky mluvícího. Setkáte se s ní ve středu večer (Soul Vinyasa) a také v neděli, kdy vám zpříjemní nedělní večer nejen jógou, ale i tóny svého harmonia.
Více
Rosibel Márquez
Rosibel nezapře svůj temperament ani gymnastickou průpravu. V jejích lekcích se nikdo nudit nebude.
Více
Lucie Soukupová
Lucie je člověk s velkým srdcem. Lektorka ONKO jógy a lekcí pro těhotné, která se při józe i ráda zapotí. Její lekce Síla středu je toho důkazem.
Více
Dana Fragnerová
Dana je oblíbená lektorka jógy nejen pro seniory. Její jóga je jemná a klidná, pohybující se v paradoxech života.
Více
Janka Laura Timsová
Janka Laura je bývalá baletka, což poznáte hned. Její ladné pohyby a pružnost mluví samy za sebe.
Více
Irma Březina
Irma vede lekce příjemné VINYÁSA jógy. ale rozumí i tělesným omezením, jako např. bolesti zad. Proto i její lekce ZDRAVÁ ZÁDA.
Více
Simona Josefová
Simona je zkušená lektorka, která se józe profesionálně věnuje již řadu let a my jsme rádi, že si ji nyní užijeme i v Karmě.
Více
Lenka Nezvalová
  Lenka je skvělá lektorka a úžasná bytost, kterou znáte z našich akcí pro KARMU SRDCEM. Jsme moc rádi, že u nás bude mít i svůj kurz Lehkost bytí.
Více
Dominika Malovecká
Dominika je velmi pozitivní bytost, pro kterou je jóga pokračování její baletní průpravy. Možnost propojení těla a duše.
Více
Eliška Vrabcová
Eliška je naše sluníčko. Miluje jógu v sítích a tak se s ní nejčastěji potkáte v našem malém sále. Kromě toho ale praktikuje i klasické styly jógy a jin jógu.  
Více
Radka Macháčková
Radka se nejraději pohupuje v síti, akro jóga je její vášeň. Ale nedá dopustit ani na klasickou jógu a jóga nidru, kterou studovala přímo v Indii.
Více
Iva Homolková
Iva s jógou kamarádí přibližně deset let a jak sama říká "Našla jsme se ve chvíli, kdy jsem jógu přestala hledat." 
Více
Petra Plutnarová
Petra je specialistka na vaši duši a naordinuje vám detox na míru. S ní velice lehce zapomenete, co je to stres a napětí.
Více
Lenka Pavlenková
Další power woman v Karma týmu, která získala průpravu od samotného místra POWER JÓGY - Václava Krejčíka. Nově je její láskou i ASHTANGA  
Více
Petra Tylšová
Petra patří do naší karmické rodiny již dlouho, jednak se s ní vídáte na podložkách, kde je v pozici cvičenky, ale i zaskakující lektorky.  Teď se s ní můžete vídat i na čtvrteční lekci Jemné Hathy.
Více
Monika Fialová
Pro Moniku je jóga mnohem víc než jen dokonalá ásana, jóga je pro ni nalezení  vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíme.
Více
Šarlota Konšelová
Šarlota je lektorkou Kundalini jógy. Kromě toho se zajímám i o anatomicky správné cvičení, což se hodí vždy, jelikož většina z nás má zdravotní omezení.  
Více
Veronika Daňhová
Veronika je úspěšná absolventka Školy Karma Yogy, která na sobě neustále pracuje a zaměřuje se na klidnější styly jógy. Aktuálně je jejím favoritem JIN jóga, kterou vyučuje.  
Více
Sandra Laurencová
Pružné tělo, síla a dynamika pohybu - to je ashtanga, a to je také naše Sandra. Setkáte se s ní na čtvrteční lekci Záda & Bříško a nově i v pátek odpoledne.
Více
Kateřina Boušková
Kateřina se odmala věnovala tanci, který se také odráží v její jógové praxi. U nás v Karmě se s ní teď můžete setkávat na lekcích Dance yogy.  
Více
Frída Gedeonová
Frída je taková česká Dinah Rodriguez, skutečný pojem v oblasti Hormomálí jógové terapie.
Více
Pavla Adamová
Další absolventka Školy Karma Yogy, pro kteru se Karma stala osudovým Studiem. Její lekce Hatha Aroma je velice oblíbená.
Více
Lenka Le Boulch
Lenka u nás učí lekci JIN JÓGY. Jóga jí samotné pomáhá najít pevnou půdu pod nohama, nalézt klid a jistotu.
Více
Andrea Vosmiková
Andrea je absolventkou naší Školy Karma Yogy a nyní se věnuje především jemné józe pro ženy, těhotné a po porodu. U nás v Karmě se s ní můžete potkat na workshopu Tajemnství pánevního dna.
Více
Veronika Krohová
Veronika je křehká bytost, na svých lekcích věnuje péči dechovým technikám, jemnému pohybu a pozornosti každé buňce v těle.  
Více
Eliška Pituchová
Eliška je nová posila našeho týmu. Do Karmy totiž přichází od září BARRE jóga. Máte se na co těšit!
Více
Kateřina Víšková
Usadit se na jógovou podložku pro Katku znamená obrovský luxus, který jí umožňuje dostat se do svého vnitřního světa, kde nachází během praxe stále více jistoty a hlubokého poznání. 
Více
Karolína Molinari
Karolína je duší jógového studia Samata pořádá zajímavé semináře na téma FUNKČNÍ DECH a na některé se můžete teď těšit I u nás v Karmě.
Více
Martina Martinez
Martinu znáte možná ještě jako Doležalovou. Na mnoho let se nám vzdálila a čerpala inspiraci na svých cestách. Teď je opět zpátky a v Karmě bude mít zajímavé workshopy.
Více
Veronika Hůlková
Veronika je skvělá lektorka Restorativní jógy a Dětské jógy. V současnosti žije v Belgii, ale do Karmy se ráda vrací.  Třeba s workshopem Restorativní jógy.
Více
Dagmar Krajčová
Pohyb Dagmar provází celý život.  Pro nás v Karmě si připravila kurz Chi-kungu.
Více
Kristýna Vacková
Kristýna se od malička věnovala baletu a modernímu tanci, který ji naučil nejen lásce k pohybu, ale také disciplíně a trpělivosti. Její taneční kariéra ji plynule navedla na cestu jógové praxe a jejího předávání dalším studentům. 
Více
Katka Podlešáková
Vždy je možné udělat malý krok směrem k sobě. Může nám v tom pomoci vyvážená strava (áhára), harmonický životní styl (vihára), jógová praxe či relaxační masáže. Ájurvéda je tu pro vaše zdraví. https://www.ajurvedaprozdravi.cz/blog/
Více
Barbora Nechanická
Pro Báru je sport a pohyb nedílnou součástí života. Její cesta k józe vedla přes atletiku, jízdu na koni a tanec.   
Více
Aurélia Rapušáková
Aurélii už možná znáte od nás z recepce, od září se s ní budete moci setkávat i na lekcích, protože rozšíří i náš lektorský tým.
Více
Karolína Leia
Karolína pro nás pravidelně připravuje workshop Tantrické jógy - léčivá síla tantry pro ženy.  
Více
Mgr. Denisa Koubková
Denisa je milá a usměvavá bytost, plná pozitivní energie. Působí jako lektorka jógy a zároveň i jako terapeutka. Pro Karmu vede školení Onko jógy, Těhotenské jógy a Seniorské jógy.
Více
Lucie Přibylová
Lucie se věnuje, kromě různých spirituálních technik, také fyzioterapii a nově i zvukoterapii. Pro nás připravuje Zvukové lázně s gongem a křišťálovými mísami.  
Více
Jana Sára Mei
Sára se praxi jógy věnuje od roku 1998. Prozkoumala její mnohé podoby a hlubiny, které ji přivedly k cestě jógy bez dogmat. Ve své praxi podporuje k vnímání vnitřního prostoru a cítění sebe sama jako hlavního zdroje všech odpovědí. Její motto je : „Máš sebe, a to stačí."   Pohybové a duchovní vzdělávání v praxi: •      Vedení skupinových a individuálních terapií v principu vnitřní jógy, vnitřního rozhovoru a konstelačních technik •      Lektor jógy na FSPS MUNI •      Individuální praxe s hloubkovými energetickými systémy a spirituálními technikami (15 let) •      trenér EMS (majitel EMS studia Bodyexpress Kobylisy) •      Kurz SM systém (150 hod.) •      Individuální praxe učení Bhakti jógy (3 roky) •      Workshopy a individuální praxe jógaterapie s lektorkou jógy Lucií Königovou (2 roky) •      Workshopy Acrojógy s Jacobem Handwerkerem (20 hod.) •      Workshop Hatha jógy – 9 dní s indickým učitelem klasické Hatha jógy Acharya Venkateshem •      Workshop Hatha jógy - 5 dní s indickým učitelem klasické Hatha jógy Acharya Venkateshem •      Akreditovaný kurz – cvičitel Hatha jógy ( Power jóga akademie Václava Krejčíka) •      Akreditovaný kurz – cvičitel seniorů ( Power jóga akademie Václava Krejčíka) •      majitel a odborný garant studia jógy a zdravého pohybu (Studio Beyond s.r.o.- Můj Pohyb) •      Univerzita Karlova – Pedagogická fakulta a Fakulta tělovýchovy a sportu - magisterské studium - obor Anglický jazyk a Tělesná výchova, specializace fitness, zdravotní Tv, aerobic •      Osobní fitness trenér a lektor aerobiku  
Více
Mudr. Tereza Kertesz
Tereza je žena, matka, kamarádka, lékařka a majitelka studia Yogadream v Hradci Králové. V jejím zaměstnání na poli radioonkologie jí postupně začal chybět celistvý náhled na otázky fyzického i psychického zdraví, proto se rozhodla prohloubit své znalosti nejprve na poli psychoonkologie a poté ájurvédské medicíny, která pro ni vytvořila jakýsi logický spojovací můstek mezi moderní medicínou a jógou.
Více
Mudr. Aneta Sládková Králová
S Anetou se u nás můžete potkat na školení Onko jógy nebo na speciálních akcích. Poznáte unikátní spojení medicíny, sportu a zdravého životního stylu.
Více
Ludmila Lupáčová
Lída se józe věnuji přes 20 let. Hloubka jógy a další studia ji postupně přivedly k ajurvédě. Rozhodla se ji intenzivně studovat pod vedením unikátní osobnosti, doktorky Martiny Ziskové. To změnilo její život tak, že ze zajímavého koníčku se stala ajurvéda její hlavní náplní, a nyní se věnuje individuální terapeutické práci s pacienty.
Více
Bára Nejedlá
Bára je skvělá lektorka jógy a právě díky józe objevila kouzlo hudebních lázní. Sílu terapeutických nástrojů si můžete vyzkoušet i vy, a to na speciálních workshopech, které v Karmě pořádáme - např. ve spojení s Jin jógou či Kakaovou ceremonií.
Více
Eva Kovářová
Eva učí v naší Škole Karma Yogy Ajurvédu. Jógu vnímá jako vědomou cestu otevírání nových prostorů v těle, kam může znovu-proudit vědomí, život. Může tak expandovat za hranice svých běžných fyzických, mentálních i emočních stereotypů.
Více
Lenka Minarik
Lenka je známá a uznávaná lektorka jógy působící v Rakousku. Pro Karmu pravidelně připravuje zajímavá školení a workshopy, ve kterýhc aplikuje i své znalosti z oboru medicíny a vědy.
Více
Stephanie Hernandez
Stephanie is a Divine Feminine and Embodiment Coach who is devoted to helping magical women tap into their divine feminine power and come into greater alignment with their higher selves. She empowers her clients to feel more freedom, pleasure, and ease.
Více