Lektoři

Veronika Carmanová
Zakladatelka a majitelka Karma Yogy Studia vede lekce dynamické hatha flow a miluje ponoření se do hloubky a klidu jin jógy. Jógu nejen praktikuje, ale jógou i pomáhá, prostřednictvím spolku KARMA SRDCEM.
Více
Lenka Mia Lukáčová
Lenka Mia je koordinátorka Studia a zároveň i lektorka. Pohyb a práce s tělem je přirozená součást jejího života. Baví ji zkoušet různé styly jógy, propojovat odlišné techniky a druhy cvičení ... prostě pracovat se svým tělem a tím zároveň pečovat o svou duši.
Více
Pavla Látalová
Pro Pavlu je Hatha jóga základem k pochopení těla a nitra své duše. Je jejím prostředkem k udržení zdraví a k sebepoznání. Skrze tělo hledá cesty, jak sobě, tak i druhým, pomoci od bolesti.
Více
Nikol Maio
Nikol miluje tanec a pohyb. Právě správně vedený pohyb je součástí její terapie jógou. Specializuje se na klidnou jógu s prvky fyzioterapie, ale i na jinová plynutí a shakti flow.
Více
Piper Lori Parker
Piper je nová posila týmu, hlavně toho anglicky mluvícího. Setkáte se s ní ve středu večer (Soul Vinyasa) a také v neděli, kdy vám zpříjemní nedělní večer nejen jógou, ale i tóny svého harmonia.
Více
Rosibel Márquez
Rosibel nezapře svůj temperament ani gymnastickou průpravu. V jejích lekcích se nikdo nudit nebude.
Více
Lucie Soukupová
Lucie je člověk s velkým srdcem. Lektorka ONKO jógy a lekcí pro těhotné, která se při józe i ráda zapotí. Její lekce Síla středu je toho důkazem.
Více
Dana Fragnerová
Dana je oblíbená lektorka jógy nejen pro seniory. Její jóga je jemná a klidná, pohybující se v paradoxech života.
Více
Janka Laura Timsová
Janka Laura je bývalá baletka, což poznáte hned. Její ladné pohyby a pružnost mluví samy za sebe.
Více
Irma Březina
Irma vede lekce příjemné VINYÁSA jógy. ale rozumí i tělesným omezením, jako např. bolesti zad. Proto i její lekce ZDRAVÁ ZÁDA.
Více
Jakub Bláha
Jakub zastupuje mužský element v Karmě. Můžete se s ním potkat nejen na otevřených lekcích, ale i na jeho workshopech.
Více
Dominika Malovecká
Dominika je velmi pozitivní bytost, pro kterou je jóga pokračování její baletní průpravy. Možnost propojení těla a duše.
Více
Eliška Vrabcová
Eliška je naše sluníčko. Miluje jógu v sítích a tak se s ní nejčastěji potkáte v našem malém sále. Kromě toho ale praktikuje i klasické styly jógy a jin jógu.  
Více
Radka Macháčková
Radka se nejraději pohupuje v síti, akro jóga je její vášeň. Ale nedá dopustit ani na klasickou jógu a jóga nidru, kterou studovala přímo v Indii.
Více
Iva Homolková
Iva s jógou kamarádí přibližně deset let a jak sama říká "Našla jsme se ve chvíli, kdy jsem jógu přestala hledat." 
Více
Petra Plutnarová
Petra je specialistka na vaši duši a naordinuje vám detox na míru. S ní velice lehce zapomenete, co je to stres a napětí.
Více
Lenka Pavlenková
Další power woman v Karma týmu, která získala průpravu od samotného místra POWER JÓGY - Václava Krejčíka. Nově je její láskou i ASHTANGA  
Více
Petra Tylšová
Petra patří do naší karmické rodiny již dlouho, jednak se s ní vídáte na podložkách, kde je v pozici cvičenky, ale i zaskakující lektorky.  Teď se s ní můžete vídat i na čtvrteční lekci Jemné Hathy.
Více
Monika Fialová
Pro Moniku je jóga mnohem víc než jen dokonalá ásana, jóga je pro ni nalezení  vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíme.
Více
Katka Janebová
Katka patří ke Karmě již dlouho, nejdříve k nám chodila jako pravidelná klientka a nyní už zde působí i jako lektorka jógy.  
Více
Šarlota Konšelová
Šarlota je lektorkou Kundalini jógy. Kromě toho se zajímám i o anatomicky správné cvičení, což se hodí vždy, jelikož většina z nás má zdravotní omezení.  
Více
Veronika Daňhová
Veronika je úspěšná absolventka Školy Karma Yogy, která na sobě neustále pracuje a zaměřuje se na klidnější styly jógy. Aktuálně je jejím favoritem JIN jóga, kterou vyučuje.  
Více
Sandra Laurencová
Pružné tělo, síla a dynamika pohybu - to je ashtanga, a to je také naše Sandra. Setkáte se s ní na čtvrteční lekci Záda & Bříško a nově i v pátek odpoledne.
Více
Kateřina Boušková
Kateřina se odmala věnovala tanci, který se také odráží v její jógové praxi. U nás v Karmě se s ní teď můžete setkávat na lekcích Dance yogy.  
Více
Frída Gedeonová
Frída je taková česká Dinah Rodriguez, skutečný pojem v oblasti Hormomálí jógové terapie.
Více
Dominika Valdová
Dominika je nová tvář v týmu Karma lektorek a s ní se můžete těšit i na úplně novou lekci - JÓGALATES.  
Více
Pavla Adamová
Další absolventka Školy Karma Yogy, pro kteru se Karma stala osudovým Studiem. Její lekce Hatha Aroma je velice oblíbená.
Více
Lenka Le Boulch
Lenka u nás učí lekci JIN JÓGY. Jóga jí samotné pomáhá najít pevnou půdu pod nohama, nalézt klid a jistotu.
Více
Simona Josefová
Simona je zkušená lektorka, která se józe profesionálně věnuje již řadu let a my jsme rádi, že si ji nyní užijeme i v Karmě.
Více
Veronika Krohová
Veronika je křehká bytost, na svých lekcích věnuje péči dechovým technikám, jemnému pohybu a pozornosti každé buňce v těle.  
Více
Kateřina Víšková
Usadit se na jógovou podložku pro Katku znamená obrovský luxus, který jí umožňuje dostat se do svého vnitřního světa, kde nachází během praxe stále více jistoty a hlubokého poznání. 
Více
Dagmar Krajčová
Pohyb Dagmar provází celý život.  Pro nás v Karmě si připravila kurz Chi-kungu.
Více
Kristýna Vacková
Kristýna se od malička věnovala baletu a modernímu tanci, který ji naučil nejen lásce k pohybu, ale také disciplíně a trpělivosti. Její taneční kariéra ji plynule navedla na cestu jógové praxe a jejího předávání dalším studentům. 
Více
Katka Podlešáková
Vždy je možné udělat malý krok směrem k sobě. Může nám v tom pomoci vyvážená strava (áhára), harmonický životní styl (vihára), jógová praxe či relaxační masáže. Ájurvéda je tu pro vaše zdraví. https://www.ajurvedaprozdravi.cz/blog/
Více
Lenka Nezvalová
  Lenka je skvělá lektorka a úžasná bytost a my jsme moc rádi, že se pravidelmě účastní našich akcí pro Karmu Srdcem. Lenka je certifikovanou lektorkou Vinyasy Yogy (Bangkok, Thajsko) a Jivamukti Yogy (New York, USA). Jejími hlavními učiteli jsou Sharon Gannon a David Life (www.jivamuktiyoga.com), Adrian Cox, Paddy McGrath a Yogeswari, kterým vděčí za stálou inspiraci a zároveň za to, že se jí jóga stala životní cestou. Její lekce jsou zvláštní kombinací hravosti, dynamiky a jemnosti, dávají prostor k naslouchání vnitřnímu hlasu a návratu k našemu přirozenému stavu, k radosti a klidu.    
Více
Barbora Nechanická
Pro Báru je sport a pohyb nedílnou součástí života. Její cesta k józe vedla přes atletiku, jízdu na koni a tanec.   
Více
Karolína Leia
Karolína pro nás pravidelně připravuje workshop Tantrické jógy - léčivá síla tantry pro ženy.  
Více
Mgr. Denisa Koubková
Denisa je milá a usměvavá bytost, plná pozitivní energie. Působí jako lektorka jógy a zároveň i jako terapeutka. Pro Karmu vede školení Onko jógy, Těhotenské jógy a Seniorské jógy.
Více
Lucie Přibylová
Lucie se věnuje, kromě různých spirituálních technik, také fyzioterapii a nově i zvukoterapii. Pro nás připravuje Zvukové lázně s gongem a křišťálovými mísami.  
Více
Jana Sára Mei
Sára se praxi jógy věnuje od roku 1998. Prozkoumala její mnohé podoby a hlubiny, které ji přivedly k cestě jógy bez dogmat. Ve své praxi podporuje k vnímání vnitřního prostoru a cítění sebe sama jako hlavního zdroje všech odpovědí. Její motto je : „Máš sebe, a to stačí."   Pohybové a duchovní vzdělávání v praxi: •      Vedení skupinových a individuálních terapií v principu vnitřní jógy, vnitřního rozhovoru a konstelačních technik •      Lektor jógy na FSPS MUNI •      Individuální praxe s hloubkovými energetickými systémy a spirituálními technikami (15 let) •      trenér EMS (majitel EMS studia Bodyexpress Kobylisy) •      Kurz SM systém (150 hod.) •      Individuální praxe učení Bhakti jógy (3 roky) •      Workshopy a individuální praxe jógaterapie s lektorkou jógy Lucií Königovou (2 roky) •      Workshopy Acrojógy s Jacobem Handwerkerem (20 hod.) •      Workshop Hatha jógy – 9 dní s indickým učitelem klasické Hatha jógy Acharya Venkateshem •      Workshop Hatha jógy - 5 dní s indickým učitelem klasické Hatha jógy Acharya Venkateshem •      Akreditovaný kurz – cvičitel Hatha jógy ( Power jóga akademie Václava Krejčíka) •      Akreditovaný kurz – cvičitel seniorů ( Power jóga akademie Václava Krejčíka) •      majitel a odborný garant studia jógy a zdravého pohybu (Studio Beyond s.r.o.- Můj Pohyb) •      Univerzita Karlova – Pedagogická fakulta a Fakulta tělovýchovy a sportu - magisterské studium - obor Anglický jazyk a Tělesná výchova, specializace fitness, zdravotní Tv, aerobic •      Osobní fitness trenér a lektor aerobiku  
Více
Mudr. Tereza Kertesz
Tereza je žena, matka, kamarádka, lékařka a majitelka studia Yogadream v Hradci Králové. V jejím zaměstnání na poli radioonkologie jí postupně začal chybět celistvý náhled na otázky fyzického i psychického zdraví, proto se rozhodla prohloubit své znalosti nejprve na poli psychoonkologie a poté ájurvédské medicíny, která pro ni vytvořila jakýsi logický spojovací můstek mezi moderní medicínou a jógou.
Více
Mudr. Aneta Sládková Králová
S Anetou se u nás můžete potkat na školení Onko jógy nebo na speciálních akcích. Poznáte unikátní spojení medicíny, sportu a zdravého životního stylu.
Více
Barbara Haráčová
Bára je skvělá lektorka jógy a také už pár let člověk se zkušenostmi s onkologií, se všemi propady a strachy, které tato cesta zahrnuje, ale také s radostmi a tou nejhlubší vděčností. Prostě ideální člověk, který vás zasvětí do tajů Onko jógy.  
Více
Ludmila Lupáčová
Lída se józe věnuji přes 20 let. Hloubka jógy a další studia ji postupně přivedly k ajurvédě. Rozhodla se ji intenzivně studovat pod vedením unikátní osobnosti, doktorky Martiny Ziskové. To změnilo její život tak, že ze zajímavého koníčku se stala ajurvéda její hlavní náplní, a nyní se věnuje individuální terapeutické práci s pacienty.
Více
Bára Nejedlá
Bára je skvělá lektorka jógy a právě díky józe objevila kouzlo hudebních lázní. Sílu terapeutických nástrojů si můžete vyzkoušet i vy, a to na speciálních workshopech, které v Karmě pořádáme - např. ve spojení s Jin jógou či Kakaovou ceremonií.
Více
Eva Kovářová
Eva učí v naší Škole Karma Yogy Ajurvédu. Jógu vnímá jako vědomou cestu otevírání nových prostorů v těle, kam může znovu-proudit vědomí, život. Může tak expandovat za hranice svých běžných fyzických, mentálních i emočních stereotypů.
Více
Lenka Minarik
Lenka je známá a uznávaná lektorka jógy působící v Rakousku. Pro Karmu pravidelně připravuje zajímavá školení a workshopy, ve kterýhc aplikuje i své znalosti z oboru medicíny a vědy.
Více