Blog

1.png

Moudra staré Indie aplikovatelná dnes.

Bhagavad Gíta nebo-li Zpěvy vznešeného je jedním z nejvýznamnějších hinduistických spisů a patří k základům jogínské filosofie. Objevme jejich moudrost, kterou můžeme aplikovat i v dnešní době.

yogavsvirus.jpg

Proč jógu teď více než kdykoliv předtím?

Všechno je jen v hlavě. Naše imunita ani naše odolnost nezávisí pouze na věku a zdravotním stavu. Poplašných článků, zpráv a doporučených opatření je všude kolem hodně. Není správná doba situaci podceňovat, ale s hysterií si moc nepomůžeme, naopak svému zdravotnímu stavu ještě přihoršíme. 

rok-krysy1-tai-chi-praha-1.png

2020 ROK KOVOVÉ KRYSY

Čínský nový rok se v sobotu 25. ledna 2020 otevře vládě KOVOVÉ KRYSY a ta v jejím čele zůstane až do 11. února 2021. 

7._beh_skola_jogy.jpg

Proč si vybrat Školu Karma Yogy?

Přečtěte si zkušenosti a názory našich úspěšných absolventek.  

veronikavanoce.jpg

VÁNOČNÍ OČEKÁVÁNÍ

Tajemství Vánoc Není to ten pocit který cítíš, když napadne sníh Nejsou to vánoční pohledy, které každý rok posíláš. Není to ani radostný zvuk rolniček na saních nebo vánoční koledy,…

blackfriday_upr.jpg

Nic nepotřebuješ, všechno už máš

Fotka zapůjčena z FB stránek Asociace společenské odpovědnosti, které tímto děkujeme za krásné grafické zpracování myšlenky.  Chtěli jsme vám nabídnout naše nové zimní kurzy, ale místo poetického navnadění do nakupující nálady, říkáme…

navrh-bez-nazvu9.jpg

Kočka a kalkulačka

Občas se mě někdo zeptá, co považuji v józe za nejdůležitější. Samozřejmě je to uvolnění. S tou odpovědí se nedá váhat, protože bez hlubokého uvolnění nemůže jóga ani začít.