20.png

Blog

newsletter__3_.png

ABHJANGA  ... olejování jako akt sebe - LÁSKY

„Dopřej svému tělu něco dobrého, aby Tvá duše měla chuť v něm bydlet“, Terezie z Ávily

Chcete se dozvědět víc a poodhalit kouzlo této zkrášlující a léčebné procedury? .... začtěte se do článku, který pro vás připravila Eva Kovářová, lektorka naší Školy Ajurvédy.

newsletter__4_.png

TA AJURVÉDA, TA ŽENA

... aneb co mají Ajurvéda a Ženy společného

Chcete se opět potkat se svojí přirozeností, klidem, intuicí, a hlavně žít život tak, aby dával smysl? Přečtěte si tento článek a možná se inspirujete ... Někdy stačí změnit jen pár věcí, abychom se jako ženy cítily krásně v každé životní fázi a cyklu. 

newsletter__4_.png

VYDEJTE SE NA CESTU

třeba jako naše lektorka Veronika Daňhová, která si jednoho dne sbalila nejnutnější věci a vyrazlla.

O své zážitky z jejího prvního pochodu "CAMINO" - portugalské cesty z Porta do Santiaga, se s vámi podělila.

Možná to bude malá/velká inspirace i pro vás.

newsletter.png

ČÍM SE JÓGA LIŠÍ OD JINÝCH CVIČENÍ

Začínáte s jógou? Možná vás už také napadlo se zeptat, jaký je rozdíl mezi jógou a ostatními druhy cvičení. Častokrát zazní tato otázka i na lekcích. A tak využívám této krásné příležitosti a na pár řádcích si dovolím rozuzlit toto malé nedorozumění. Jóga totiž není cvičení.

sestavy_flow.png

ÚPLŇKOVÁ JINOVÁ PRAXE

Víme, a hlavně často intenzivně cítíme, jak silný vliv má na nás Měsíc v úplňku. 

Vnímejte své tělo, věřte své intuici, každý den je jiný. Co tedy cvičit, když je úplněk nebo jsme unavení? Zvolte jemnou praxi, buďte k sobě laskaví.

Veronika si pro vás připravila speciální sestavu, kterou můžete brát i jako ochutnávku k jejímu kurzu JIN JÓGY.

 

blackfriday_upr.jpg

Nic nepotřebuješ, všechno už máš

Fotka zapůjčena z FB stránek Asociace společenské odpovědnosti, které tímto děkujeme za krásné grafické zpracování myšlenky.  Chtěli jsme vám nabídnout naše nové zimní kurzy, ale místo poetického navnadění do nakupující nálady, říkáme…

sestavy_flow.png

KUNDALINI JÓGA SE ŠARLOTOU

Šarlota si pro vás připravila jednu ze základních a méňě náročnějších praxí. Tato kryja (pozn. kryja v kundalini józe známá sérii cviků) probouzí všechna naše těla - nejen fyzické, ale i ta energetická.

A pokud se vám její sestava zalíbí, přihlásíte se možná příště do jejího kurzu KUNDALNI JÓGA A ĆAKRY nebo přijdete na její otevřenou lekci  VEČERNÍ JÓGA PRO UVOLNĚNÍ.

 

2.png

Očista kouřovou clonou 

Stmívá se brzy, občas mrholí a vzduch je vlhký. Lezavá zima proniká pod nehty a tlačí nás do lůna našich domovů. Dlouhé večery vybízejí ke zklidnění a kontemplaci. Chcete vědět, jak si tyto večery zpříjemnit. Veronika vám poradí jak.

sestavy_flow.png

JÓGOU PROTI STRESU 

Kdo by se občas nepotřeboval zklidnit?  Že může být jóga pomocníkem na cestě k větším klidu a odolnosti na nároky každodenního života již tušíme. Jak to ale dělá? To vám Petra ráda vysvětlí.

A pokud se vám její sestava zalíbí, přijďte i na její workshpy LEHKOST BYTÍ nebo JAK ZAČÍT S MEDITACÍ.

 

«»1 | | | ...