Škola Karma Yogy

Cena: 28 000 Kč
16.9. 2022 - 5.3. 2023
od 9. ročník

ŠKOLA KARMA JÓGY

základní instruktorský  kurz Hatha jógy 200 h.

V ČEM JE ŠKOLA OJEDINĚLÁ?

Náš přístup je komplexní. Učíme tradiční hatha jógu, budeš tedy seznámen s tradičními texty, jejich obsahem a vysvětlíme ti jeho podstatu, prostě celou jógovou filosofii.

Zároveň k samotnému cvičení ásán přistupujeme velice moderně, používáme poznatky z fyzioterapie a chápeme, že naše moderní těla jsou poznamenaná dobou, ve které žijeme. Naučíme tě, jak ásány přizpůsobit zdravotně, jak správně použít hluboký stabiizační systém, jak si při cvičení neublížit a hlavně, jak neublížit svým klientům. Pracujeme se systémem DNS a spirální dynamiky.

Anatomii u nás učí úžasná Jitka Malá, která přednáší na FTVS - fyzioterapie. je to dřina, ale budeš tomu opravdově rozumět.

Zajímají tě čakry, ajurvéda, kléši, pránické tělo? Tak jsi zde na správné adrese, vše je v našich osnovách.

VÍCE NA  https://www.karmaskolajogy.cz/

 

ŠKOLA KARMA YOGY je také náš nový web, na kterém najdete aktuální nabídku různých škol karma jógy a Ajurvédy, a také zajímavá školení a víkendové semináře nejen pro lektory jógy.

Temto web je určen každému, kdo se chce dozvědět víc a workshopy nebo jógové kurzy už mu nestačí.

Náš 200 h kurz instruktora Hatha jógy je akreditovaný MŠMT a Yoga Alliance Professional nyní nově rozšiřujeme i na učitelský kurz Vinyasa jógy RYT 200 h v anglickém jazyce, akreditovaným Yoga Alliance.

Na webu najdete i víkendová školení, workshopy a školu Ajurvédy.

Ajurvéda je sestra jógy, a tak představujeme vzdělávací program Ajurvédské školy. Rozšiřující víkendové kurzy jsou vhodné jak pro profesionály, tak i pro horlivé zájemce z řad veřejnosti. Zveme vás na víkendový kurz Jin jógy nebo Terapeutické jógy, Onko jógy nebo Těhotneské jógy. 

V Karma Yoga škole si prohloubíte svou lásku k józe, zde poznáte sami sebe, zde se naučíte praktikovat a učit jógu.
Kurzy probíhají v našem studiu v Praze, na Vinohradech.

VÍCE NA  https://www.karmaskolajogy.cz/

 

Pro ženy i pro muže
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]