3.png

Den pro Karmu Srdcem

Zveme vás na DEN PLNÝ JÓGY  v úžasných prostorách Gabriell Loci na Smíchově.

Veškerý výtěžek z této akce jde na podporu neziskové organizace.Karma Srdcem, na projekt lekce ONKO JÓGA ZDARMA pro onkologické nemocné po celé ČR.


PROGRAM:

9:00 Příchod

9:30 -10:45h Terapeutická jóga s Janou Sárou Mei - VNITŘNÍ KLID JE TVOJE VNITŘNÍ SÍLA

V lekci si spolu prožijeme možné změny ve 3 oblastech vnímání.
Tyto změny budeme vnímat přes fyzický prožitek našich kloubů, k vnitřnímu pohybu dechu a rozlišení naší pozornosti, kdy bereme nabídky z mysli anebo z našeho Bytí.

1. MUSÍM  vs. POUŠTÍM
2. TLAČÍM NA SEBE  vs. VNÍMÁM SEBE
3. POTŘEBUJI  vs.  JSEM ŽIVOT

11.00 - 12:30h  Jemná flow jóga s Lenkou Nezvalovou 

Jóga s Lenkou Nezvalovou je vždy jako pohlazení. Klidnější rytmus, důraz na dech a navnímávání sebe sama. Po této lekci se budete cítit jako zvonuzrození, připraveni na vše, co vám do života přijde.

Můžete se těšit na zvláštní kombinací hravosti, dynamiky a jemnosti, na prostor k naslouchání vnitřnímu hlasu a návratu ke svému přirozenému stavu, k radosti a klidu.


13:00 - 14:15h JIn jóga s hudební lázní křišťálových mís a gongu - Veronika Carmanová a  Lucie Přibylová  

Jógové zkoumání uzavřeme lekcí JIN JÓGY, na které nebude chybět úvodní pranayama, hluboký ponor do jinových pozic a závěrečná sladká relaxace za zvuků křištálových mís, která vám dovolí odplout do jiné dimenze.Lekce Jin jógy pod taktovkou Veroniky jsou léčivé a výživné. Tato 50 minutová praxe bude v sobě zahrnovat pranayamu a pozice směřující na otevření srdce. A to nejen proto, že je to den pro Karmu srdcem, ale také proto, že element Ohně, který ovlivňuje energetickou kvalitu srdce, bude téměř na vrcholu.

V závěrečné, dlouhé relaxaci, se odevzdáte do rukou gongu a kolegyně Lucky.

V gongové lázni necháte proniknout vibrace gongu do nitra vašeho bytí, do morku kostí, do amygdaly.  Bude to přímo vesmírný zážitek, gongová lázeň je magická. Připravte se na cestu do jiných dimenzí. Tohle si prostě užijete!!

REZERVACE přes náš rezervační systém. 

Celý výtěžek akce jde na podporu lekcí Onko jógy zdarma, které organizuje nadační spolek Karma Srdcem