banner_web-6.png

Jóga na Malostranské střeše

6 různých lekcí jógy, 6 různých termínů, vybírejte:

16.5., 23.5., 30.5., 6.6., 13.6. a 20.6.čtvrtek 

vždy od 19:00- 20:30

Pražská jógová scéna se přes léto přesouvá ze studií do parků a na střechy. Ani my nechceme být pozadu, a  tak vás s velkou radostí opět i letos zveme na nejkrásnější střechu Prahy.

V těsné blízkosti Sv. Mikuláše, ve stínu Pražského hradu. Na střeše Malostranského gymnázia v Josefské ulici povedeme 6 lekci jógy (90 min.), vždy s jiným záměrem.

Lektoři se budou střídat.

16.5.  Pavla Látalová - Hatha jóga Vnitřní síla

Lekce na uvědomění si svého těla, svého středu. Návod na získání větší stability a síly nejen v pozicích, ale i ve flow. Lepší využití dechové kapacity, úleva od bolesti zad a jiných pohybových problémů. To vše v jednom. No, nezní to lákavě? 

23.5. Veronika Carmanová - Dynamická hatha flow

Pomalé,  jemné průpravné cviky nás pomalu zvednou a  připraví celé naše tělo k  dynamické sestavě hathy flow jogy. Celý náš energetický systém bude zářit radostí a štěstím. 

30.5.  Simona Josefová - Vitální jóga pro ženy i pro muže

Dynamická lekce jógy se zaměřením na správné fungování metabolismu, lymfatického a endokrinního systému, podporu trávení a vylučování, rozproudění energie a vitality. Součástí lekce je závěrečná relaxace a meditace.

6.6. Veronika Carmanová a Lucie Přibylová - Jang and jin jóga zakončená zvukovou lázní 

Dynamickou pulzaci  hatha flow na začátku lekce vystřídá hloubka a klid, ponoření se do jinových pozic v druhé čáasti lekce. Prodloužená shavasana na závěr bude obohacená o zvukovou lázeň - léčivá síla vibrací a zvuků křišťálových mís a magického gongu.

13.6.  Nikol Maio - Shakti flow

Shakti je ženský princip, který je neustále v pohybu a hýbe světem, abychom se pak stali více kompletní a neměli strach jednat, je to princip pohybu a tvořivosti. Uděláme si sestavu na otevření hrudníku a za zvuků manter se pod širým nebem budeme dostávat do hloubky těla a vnímání sami sebe. Budeme v nás probouzet Bohyně. 

20.6. Monika, Lucka, Veronika - Charitativní lekce s překvapením ...  pro nadaci Karma Srdcem a její projekt ONKO JÓGA zdarma po onkologicky nemocné pacienty

Čeká vás mírně dynamická jóga zaměřená na otevření hrudníku, přesně v duchu Vinjása flow. Zklidnění dechu i mysli, naladění se mantrou a napojíemí na své tělo díky fyzické praxi.
Rozpohybujete páteř neb flexibilní páteř je odrazem vitality našeho těla. Rozproudíte energii skrz jemné záklonové pozice a několik Pozdravů slunci.
Na závěr si užijete delší šavásanu s vůní eterických olejů a masáž chodidel. Dovolíte si jen ležet, vnímat, odpočívat a nespěchat.