erlebachova_bouda.jpg

Víkendy a cesty s jógou

Jógové víkendy a pobyty se staly absolutní hitovkou. Odkládáme stres, balíme legíny a jógamatky a vyrážíme s jógou někdy na víkend, někdy i na delší cestu.

Na naše podzimní akce máme poslední místa.

 

 

Yoga retreat

aneb cesta s jógou 

Yoga retreat nebo-li pobyt s jógou na delší dobu než víkend se stal fenoménem dnešní doby. Je to úžasně využitý čas. Dovolená postavená  na míru. Máte možnost podívat  se s námi na nádherná místa, nemusíte se téměř o nic starat, cestu vám zajistí jedna z našich smluvních CK. Veronika @veronikarmayoga s vámi většinou i letí a průvodcuje krom jógy i celou cestu. Její jógový program je vždy ušitý na míru skupině, podnebí, okolnostem. Nejdůležitějším faktorem je přidaná hodnota skupiny podobně smýšlejících lidí, praxe jógy, osobní růst, to vše a mnoho více, co na obyčejné dovolené nenaleznete.

MAREMA (TOSKÁNSKO)  červen 2024 - právě proběhlo

IOS (ŘECKO) září 2024 - pouze náhradníci

SRI LANKA  listopad 2024 - pouze náhradníci (informace na osobní vyžádání)

MAURITIUS - březen 2025-  připravujeme

 

 

 

Květnový pobyt v Maroku byl neuvěřitelný, od vůní orientu v Marakeši, přes  východy slunce a meditace v poušti až po vyfoukání větrem v Essaouře. 
img_4913.jpeg
Červnový pobyt v Toskánsku jsme si opět užili. Spojení jóga a víno není úplně tradiční pojetí, ale tady jsme si to dopřálii. Protože kde jinde,  než v Maremmě, divokém srdce Toskánska, v náruči přírody a vlnitých kopců a vinic. Milujeme to tam!
img_6410.jpeg