_

Škola Ajurvédy

Cena: 22 900 Kč
Březen - říjen 2024
pátek, sobota, neděle

Zajímá vás zdraví, soulad těla, pohyb a výživa? Možná se již některému aspektu zdraví věnujete, ať už jako lektor, nebo kouč, nebo sami se zájmem pro sebe hltáte články a knížky.

Pak  tento kurz je přesně pro vás. Naučíte se pečovat o sebe a o své blízké a vaše nadšení ajurvédou bude tak nakažlivé, že se všichni budou chtít od vás dozvědět více!

Nabízíme vám 6 hlubokých víkendových ponorů do vědy života, do moudrosti vlastního těla, do otevírání se a nalézání vlastních hranic. Tento nenásilný hluboký ponor povede k uzdravování duše (a těla) a k celkové rovnováze.

Pro velký zájem připravujeme již 3. ročník! 

Během šesti víkendových setkání se z vás nestanou odborní ájurvédsští terapeuté (ájurvéda se studuje v Indii šest let!), ale dozvíte se  (a zažijete) dost na to, abyste mohli změny jemně a nenásilně aplikovat ve svém životě směrem k větší harmonii a být tak inspirací pro lidi kolem sebe ať už se věnujete výuce jógy, koučingu či jiné práci s lidmi. Rovněž si postavíte slušný základ na který můžete postupně nabalovat další znalosti a dovednosti.

Jak se přihlásit:

Stačí poslat vyplněnou PŘIHLÁŠKU 

Další podrobnosti najdete na webu ŠKOLY.

 


 
Pro ženy Pro muže Pro ženy i pro muže
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]