_
_

Lektor: Petr Ulrych

Medituj

Cena: 690 Kč
22.10.2021
pátek od 18.30 - 21.00 h.

MEDITUJ

V sedě, ve stoje, v leže, v pohybu. Vědomě, uvolněně, s dechem.

Meditace pro hluboké uvolnění a zklidnění. Pro posílení imunity a zdraví. Pro rozpouštění závislostí, kompenzací a strachů. Pro silný energetický a transformační prožitek. Pro vědomý a spokojený život.

„Po více než deseti letech praxe vnímám zřetelně, že vše je o kombinaci dvou jednoduchých procesů: hlubokého uvolnění až za hranice hranic, a práce (možná i hry) s pozorností, která je přirozeným veslem mysli, respektive vědomí,“ říká Petr Ulrych.

Navykli jsme si žít v permanentní tenzi, fyzické i mentální, kterou často už ani nevnímáme. Mnozí z nás tak tráví většinu života v pohotovosti, připraveni se bránit. Teprve když se začneme skutečně uvolňovat, všimneme si, kolik stresu a bloků jsme v sobě nosili. 

Otevřenost, vnitřní spokojenost, zdraví, energie a kreativita jsou přirozenými produkty hluboké meditace. Ochutnáváme pak konečně živost života mimo obvyklého autopilota, prožitky nabírají na intenzitě a pravda, kterou o sobě zjišťujeme, nás osvobozuje. 

Workshop vás vybaví nástroji pro vaši soukromou praxi. Případně i pro chvíle přetížení, úzkosti a stresu v běžném životě.

 

————————————

 

Petr Ulrych. učitel a terapeut, RYT 500

 

10+ let na cestách jógy, buddhismu a taoismu, na pomezích meditace, pranajámy, čchi-kungu, hypnózy a energetického léčení. 10+ let studia u českých, indických, srílanských, izraelských a kazašských učitelů. 10+ let výuky v Čechách, v Indii, na Srí Lance a v Řecku. 10+ let pozorných experimentů s vlastním tělem a vědomím. 

 

 

Pro ženy i pro muže Pro seniory Pro lektory
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]