_

Jóga jako v ašramu - tajemství staré Indie

Cena: 900 Kč
3.3. 2024
neděle od 11.30 - 14.30 h

JÓGA JAKO V AŠRAMU - tajemství staré Indie

Objev praktiky, které se po staletí předávají starými mistry z učitele na žáka, zkus opět najít vnitřní rovnováhu a klid, probudit radost  ... díky Petře a její osobní zkušenosti máš teď možnost.

CO TĚ ČEKÁ:

Jóga a meditace pro kultivaci emocí a vnitřní klid

Objev sílu meditace, která transformuje emoce a pomáhá najít kontrolu nad myslí a přináší tak spokojenost a klid

Připojte se k našemu speciálnímu workshopu věnovanému meditační technice, kterou sama lektorka  Petra Plutnarová praktikuje nejen když je v ášramu svého indického učitele v Indonésii. Tato technika je hluboce zakotvená v jógové filozofii a zaměřuje se na emocionální rovinu našeho bytí. Bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti s jógou nebo meditací vás zavedeme k prozkoumání účinků této transformační praxe. Technika je jednoduchá, bezpečná a vhodná pro všechny.

Co můžete očekávat:

  • Kontrola emocí: Získáte nástroje pro ovládání emocí a práci s nimi.
  • Větší klid: Učení se zklidňující meditaci pro klid mysli
  • Radost a důvěra: Objevte hlubokou spokojenost,  vnitřní radost a důvěru v život. Technika Vám při pravidelném praktikování pomůže dotknout se svého obalu blaženosti – ánandamajakóši.

Lektorka Petra předává tuto moudrost, kterou získala od svého gurua v ášramu. Vy tam jezdit nemusíte, za zlomek úsilí a nákladů můžete vše zažít v našem studiu J Před meditační praxí se trochu protáhneme, tak si vezměte pohodlné oblečení a svou podložku. Podložku Vám můžeme půjčit i ve studiu.

Připojte se k nám a objevte sílu, která mění vaše vnitřní prožívání!

 

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]