_

Jógový víkend na Šumavě

Cena: 5 900 Kč
22. - 24. 9. 2023
pátek, sobota, neděle

Jógový víkend s Pavlou Látalovou na Šumavě, v Kašperských horách. 

Hluboké  lesy Šumavy, čerstvý vzduch, odpočinek od svého hektického života ( možná i od rodiny) a hluboký nádech a výdech nejen na podložce při praxi jógy. Hotel Kašperk, který je umístěný přímo na náměstí v Kašperských Horách bude naším pohodlným zázemým. 

Příjemné dvojlůžkové pokoje, bohatá pololepenze, hotelový bazén a klubovna, ve které budeme společně praktikovat. Pavla si pro vás připravila krásný a bohatý jógový program a svůj víend si můžete vizualizovat třeba takto:

PROGRAM

Jógový víkend začíná v pátek a  končí nedělním brunchem po poslední ranní jógové lekci. Check-in v pátek v hotelu možný od 14 h.Společně se na podložce potkáme 4x. Večerní lekce budou více jemné o naciôvání a uvolňování starého a zatuhlého, ranní lekce dynamičtější na uvítání dne.

PROGRAM:

Pátek 18.00 – 19.30 h
Večerní jógové přivítání – naše zastávka a naladění se na sebe. Jemné uvolnění těla za použití pomůcek, vnímání dechu a jeho rozvíjení.

Sobota 8.30 – 10.00 h
Ranní probuzení – dynamičtější lekce, která rozproudí energii do nového dne

Sobota 17.00 – 18.30h
Umění odpočinku – pozornost věnujeme sebepéči, psychické a fyzické pohodě, a uleví se nám od napětí. Čeká nás pomalejší tempo, relaxace a jógový spánek.

Neděle 8.00 – 9.30h
Ranní povzbuzení – plynutí na vlně dechu a povzbuzení do dalších dní. Příjemná plynulá sestava, která se nám může hodit i během týdne.

CENA 5900 CZK

  • 2 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí
  • 4 lekce jógy s Pavlou
  • vstup do bazénu
  • organizaci a zajištění CK

 

Pro ženy Pro muže
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
[javascript protected email]