_

Jóga na horách - hotel Savoy

Cena: 5 600 Kč
11. - 13.6. 2021
pátek, sobota, neděle

Víkend před letním slunovratem  můžeme společně strávit na horách, s jógou a společným bytím. Po dlouhé době se nechat chvíli  hýčkat, čerpat z přírody, ale také ze vzájemné společnosti. Už nám to moc chybí!

Setkáme se opět v hotelu Savoy ve Špindlerově Mlýnu, kde nám bylo krásně.

Celková cena za víkend 5.600  Kč / osoba / víkend s polopenzí

(ubytování ve 2-lůžkovém pokoji). Cena zahrnuje  ubytování ( pro osobu na dvojlůžku), snídaně a večeře, připravenou vodu a ovoce na cvičení a také samozřejmě plný jógový program ( 7 h) . V ceně balíčku je  také vstup do sauny a relaxační zóny Spa by L’Occitane.  V případě zájmu o masáže či privátní pronájem vířivky je třeba včasná rezervace, tyto služby jsou již za příplatek.

Cena nezahrnuje dopravu ani vaše osobní pojištění prosti stornu zájezdu.

Páteční jógový program začíná jin jógou s aromaterapii v 18:30 hod. Ve volném čase mezi jógou  vyrazíme do lesů a kopců nasávat a ukládat léčivou energii pozdního léta.

Sobota ráno v 7h meditace, v 7:30 dynamická ranní jóga včetně pranaymay a relaxace, v 9 h snídaně, volný program večerní jóga je od 17:30h, po té večeře. Neděle ráno opět v 7h meditace, v 7:30 dynamická ranní jóga včetně pranaymay a relaxace, v 9 h snídaně. 

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Pro ženy Pro muže Pro ženy i pro muže
Mírně pokročilý ** Středně pokročilý *** Začátečník *
[javascript protected email]