_

Jóga na horách - hotel Savoy

Cena: 5 600 Kč
8. - 10.10. 2021
pátek, sobota, neděle

Na hory se vracíme, zas a znova, procházky se nikdy neomrzí, stejně jako čerstvý vzduch a neustále měnící se tvář přírody. Na začátku října se těším na barevné listí a trochu tlející vůni lesa. Ach tu miluji.Také se těším na všechny vaše tváře, jak se krásně uvolní a rozzáří, stačí pár hluboký nádechů a výdechů na podložce a úhel pohledu se nám hned změní.

Toto je oblíbený pobyt v krásném hotelu Savoy ve Špindlu. Dokonalé jak pro milovníky hor, tak pro milovníky kafíček a odpočinku i dobrého jídla. Moc krásně se tu v Savoyi o nás vždy starají, i menší děti si pobyt moc užily. Nemusíte se bát vzít děti, nebudou rušit ostatní, zázemí hotelu je dost prostorné. 

 

Celková cena za víkend  5.600  Kč / osoba / víkend s polopenzí

Cena zahrnuje  ubytování ( pro osobu na dvojlůžku), snídaně a večeře ( fakt mńam), připravenou vodu a ovoce na cvičení a také samozřejmě plný jógový program ( 7 h) . V ceně balíčku je  také vstup do sauny a relaxační zóny Spa by L’Occitane.  V případě zájmu o masáže či privátní pronájem vířivky je třeba včasná rezervace, tyto služby jsou již za příplatek.

Cena nezahrnuje dopravu ani vaše osobní pojištění prosti stornu zájezdu. V případě špatné epidemiologické situace a nařízení vlády, pobyt rušíme a peníze vracíme. 

Pro skupinu 18 osob

Program víkendu:

Páteční jógový program začíná jin jógou s aromaterapii v 18:30 hod. 

Sobota ráno v 7h meditace, v 7:30 dynamická ranní jóga včetně pranaymay a relaxace, v 9 h snídaně, volný program večerní jóga je od 17:30h, po té večeře.

Neděle ráno opět v 7h meditace, v 7:30 dynamická ranní jóga včetně pranaymay a relaxace, v 9 h snídaně. 

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Pro ženy Pro muže Pro ženy i pro muže
Mírně pokročilý ** Středně pokročilý *** Začátečník *
[javascript protected email]