_

Ajurvéda v Indii

Cena: 84 290 Kč
19.-30.11. 2023

OBSAZENO. Pouze na vyžádání.

Ajurvéda tisíce let stará léčebná metoda k uchování zdraví a krásy, Pojeďte s námi do kolébky ajurvédy, státu Kerala v Indii a najďete opět svoje zdraví a vitalitu. Panchakarma je očistná technika, která celostně uvádí tělo zpět do rovnováhy a navrací vitalitu. Tato procedura, která trvá 7-21 dní je náročná na čas, ale také na terapeutickou péči, dokáže téměř zázraky, Při tom v  Čechách je možno tuto proceduru absolvovat pouze na jednom místě, a týden stojí 50 tis kč.

Pojeďte s nám do Indie, přímo ke zdroji ajurvédy. Veronika sama navštívila Keralu a vybrala ajurvédský resort pro naše společné setkání tak, aby vyhovoval svou krásnou polohou přímo u moře, ale také vysokou ajurvédskou péčí. Toto není obyčejný zájezd s jogou, ale ucelený léčebný program. K dispozici budete mít ajurvédského lékaře a své dva terapeuty. Mezi výhody cestování ve skupině je, že se nemusíte  o nic starat, vše ja zařízené na míru, tento zájezd je téměř all inclusive. Také touto cestou máte partu, která s vámi prožívá očistu a léčbu. Nic nepomůže více, než společné sdílení, kruh podpůrných bytostí a  zasmátí se z celého srdce prožitým zážitkům. 

Výlet do Indie, za hranice všedních dnů je také návratem sami k sobě, k svému zdraví, štíhlejší postavě, krásnější pleti. Trápí vás bolesti kloubů, migrény, nebo nadýmání? Úzkosti, psychiské problémy?   Tyto a další neduhy nás ajurvédská panchakarma může úplně zbavit. Ráno začneme ranní praxí s Veronikou, následuje snídaně a pokračuje léčebný program. Ten se z velké části bude skládat z úžasných olejovývch masáží, bylinné terapie a další. Resort je umístěn skvěle na pobřeží Indického oceánu, má svůj bazén, odpočinek bude součástí této terapie. 

Do Indie poletíme Emirates Airlines, na cestu tam je ale v Dubaji dlouhá prodleva v navazujícíh letech. Vše je nastaveno na  pohodlí. Takže v cenězájezdu  je zahrnuté i  ubytování v Dubaji a ještě výlet s prohlídkou města. Pak už nás čeká navazující let do Indie, letíme do Trivanandum, letiště je od resortu necelou hodinu cesty. 

Pokud se Indie bojíte, tak vás chci ujistit, že toto je nejjemnější a nejvíce bezpečný způsob, jak se s Indií potkat. Budete opečovaní, hýčkaní. Jazyková bariéra není žádný problém, Veronika je se skupinou celou dobu, včetně letu. 

Dopřejte si péči, odpočinek a klid, navraťte svému tělo zdraví a vitalitu. Touto jedinečnou cestou s námi!!!

Pobyt v mezinárodně uznávaném ajurvédském resortu Somatheeram Ayurvedic Health Resort**** v Kerale, který již 10x získal ocenění nejlepšího ajurvédského resortu. Jedeme na to nejlepší místo!! Na cestě do Indie, jedna noc v Dubaji, včetně poznávacího výletu. Možnost poznávacích výletů jednoho z nejkrásnějších rájů oblastí ekoturistiky (dle National Geographics).

Hotel:                                                                                                                                                                                  Dubai: Rove Downtown Dubai***
Kerala: Somatheeram Ayurvedic Health Resort****

Cena:  84 290 Kč / osoba ve dvoulůžkovém „standard cottage“ s plnou penzí a balíčkem ajurvédských procedur po celou dobu pobytu

Cena zahrnuje:                                                                                                                                                                                          – zpáteční letenka Praha – Thiruvananthapuram vč. letištních tax a palivových příplatků s Emirates Airlines
– 1x ubytování v Dubaji ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
– polodenní okruh Dubají s česky mluvícím průvodcem
– 10x ubytování ve standard cottage v Kerale s plnou penzí (ajurvédská vegetariánská strava)
– balíček ajurvédských procedur po celou dobu pobytu
– ajurvédské léky zdarma po dobu léčby
– denní konzultace s lékařem
– letištní transfery do/z hotelu v Dubaji a Kerale
– lekce jógy 2x denně
– česky mluvicí asistenční služba
– zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:                                                                                                                                                                                      – vstupní vízum do Indie (3 000 Kč)
– komplexní cestovní pojištění
– fakultativní aktivity, volitelné výlety

Zájezd pro nás pořádá:  info@bluebananatravel.cz nebo 724 849 428, 777 819 682

Veškeré další informace vám sdělí cestovní kancelář.

[javascript protected email]