INTIMNÍ (OČISTNÝ) JÓGOVÝ VÍKEND S VERONIKOU

od pátku 12.10. do neděle 14.10.

Lektorka: Veronika Carmanová

Jógový víkend v krásném prostředí Česko-saského Švýcarska a Lužických hor. Ubytování na nové jógové chaloupce www.cottage.cz.
1. Varianta  – Cena : 3600 Kč do 10.9. poté cena 4000 Kč 
cena včetně dph a pojištění CK Karma Travel, obsahuje 2x ubytování ve sdíleném  apartmánu do pátku do neděle, 4x jógová setkání (8h), plnou vegetariánskou stravu
2. Varianta –  V případě očistného víkendu cena: 5400 Kč do 10.9. poté cena 6000 Kč
cena včetně dph a pojištění CK Karma Travel, obsahuje 3x ubytování ve sdíleném  apartmánu (čtvrtek- neděle) , 4x jógová setkání (8h), plnou vegetariánskou stravu, příprava a úplné provedení očistné techniky střev slanou vodou ( Shankaprakshalana), speciální jídlo po očistě.
Víkend ojedinělý tím, že nás bude opravdu málo a pokusíme se najít ten nejbližší vztah samy k sobě přes svou praxi a svůj dech.
Nádherné ubytování na chaloupce s jógovou duší i sálem je sice omezené jen pro pár lidí, ale to nám pak společně dovolí jít hlouběji, intiměji k sobě samotným.
Tento víkend s tímto malým omezením neumožnuje ubytování pro rodiny, nebo necvičící, ani není možné si zamluvit svůj samostatný pokoj (single) . K dispozici jsou tři apartmány (4+4+3 lůžka), počítejte tedy o sdílení svého prostoru.
Program: pátek příjezd a ubytování, přijedte dříve, projděte se po okolí, společná praxe jin jógy s aromaterapií 18.00-19.30 h, následuje večeře a osobní volno
Sobota ráno: 7:00 -9:00 – pranayama, jóga, meditace, poté snídaně. Následuje osobní volno, které spojíme s výletem do malebné okolní krajiny.
Sobota odpoledne: 17:30-19:00 jin jóga s aromaterapií, večeře.
Neděle ráno: 7:00 -9:00 – pranayama, joga, meditate, poté snídaně. Může být malá procházka po okolí, víkend zakončíme společným vegetariánským obědem.
Záměrem těchto společných jógových víkendů je nabrat síly, zvolnit, spojit se samy se sebou, s přírodou.
2. varianta
Pokud se rozhodnete pro variantu druhou a víkend si přejete prodloužit a obohatit o očistu střev, platí pro Vás celý  předchozí program, ale přijedeme o den dříve.  Na chaloupce se setkáme již ve čtvrtek, dáme si společnou jin jógu a již jenom lehký zeleninvý vývar. Páteční rano bude zasvěcené očistě (zhruba od 7h ráno do 11h), zbytek dne odpočinek.
Budu se na Vás těšit!
Veronika

 

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM

PŘIHLÁSIT SE PŘES EMAIL

ČÍSLO ÚČTU PRO PLATBU KURZŮ, VÍKENDŮ A WORKSHOPŮ: 107–5079470277/0100

 

Scroll to top