AKRO JÓGA

Sobota 6.10.

2 bloky: 9:00-11:30hod. a 12:30-15:00hod.

Cena: za 1blok 700Kč, při platbě do 10.9. 650Kč, za oba bloky 1300Kč, při platbě do 10.9. 1230Kč

Popis:

Akrojóga vznikla spojením jógy, akrobacie a thajské masáže. Rozvíjí spolupráci, komunikaci a důvěru, která je v ní klíčová. Při akrojóze si užijete spoustu zábavy, překonáte svůj strach a posunete hranice svých možností o kus dál. Nemusíte se bát přijít i sami, partner/kamarád není nutností. Pro tento workshop nepotřebujete mít žádné předchozí zkušenosti.

 

Blok 1 – Úvod do akrojógy

V prvním bloku vám ukážeme základní techniky a principy cvičení ve 2. Díky tomu pak zvládnete základní pozice, které si postupně projdeme. Budeme cvičit v menších skupinkách, abyste se vzájemně mohli jistit.

 

Blok 2 – Vzhůru nohama

Druhý blok bude zaměřen na inverze, takže si sami nejdřív zkusíte stát na hlavě, případně na rukách. Všechno důkladně rozebeme, není potřeba se toho bát, máme hodně variant a cvičení, co vám můžeme ukázat v závislosti na Vašich možnostech. V další části workshopu si vyzkoušíte základní inverzní pozice ve dvojicích – pravděpodobně zjistíte, že je to snazší než samostatně J Úplně na konec workshopu zařadíme krátkou masáž nebo protažení.

 

O nás

Marek Petráček cvičí a učí akrojógu a párovou akrobacii přes 5 let, absolvoval 2 učitelské tréninky v Kalifornii a Montrealu, a účastnil se mnoha workshopů a kurzů v zahraničí. Anežka Rabas se akrojógou zabývá 3-4 roky, prošla rovněž řadou kurzů  a učila se od nejlepších zahraničních lektorů. Navíc se podílí na organizaci Czech acro festivalu. Oba společně učí pod značkou AcroManiacs (www.AcroManiacz.com).

 

PŘIHLÁŠENÍ PŘES SYSTÉM

PŘIHLÁŠENÍ PŘES EMAIL

ČÍSLO ÚČTU PRO PLATBU KURZŮ, VÍKENDŮ A WORKSHOPŮ: 107–5079470277/0100

Scroll to top