_

Jóga na střeše

Cena: 350 Kč
16.5., 23.5., 30.5., 6.6., 13.6. a 20.6.
čtvrtek od 19:00 - 20:30 h

16.5., 23.5., 30.5., 6.6., 13.6. a 20.6. čtvrtek 

vždy od 19:00 do 20:30 h

Pražská jógová scéna se přes léto přesouvá ze studií do parků a na střechy. Ani my nechceme být pozadu, a  tak vás s velkou radostí opět i letos zveme na nejkrásnější střechu Prahy.

V těsné blízkosti Sv. Mikuláše, ve stínu Pražského hradu. Přímo na střeše Malostranského gymnázia v Josefské ulici, povedeme 6 x lekci jógy (90 min.), vždy s jiným záměrem.

Různé styly lekcí, různé lektorky:

16.5.  Pavla Látalová - Hatha jóga Vnitřní síla

Lekce na uvědomění si svého těla, svého středu. Návod na získání větší stability a síly nejen v pozicích, ale i ve flow. Lepší využití dechové kapacity, úleva od bolesti zad a jiných pohybových problémů. To vše v jednom. No, nezní to lákavě? 

23.5. Veronika Carmanová - Dynamická hatha flow

Pomalé, jemné průpravné cviky nás pomalu zvednou a  připraví celé naše tělo k dynamické sestavě hathy flow jogy. Celý náš energetický systém bude zářit radostí a štěstím. 

30.5.  Simona Josefová - Vitální jóga pro ženy i pro muže

Dynamická lekce jógy se zaměřením na správné fungování metabolismu, lymfatického a endokrinního systému, podporu trávení a vylučování, rozproudění energie a vitality. Součástí lekce je závěrečná relaxace a meditace.

6.6. Veronika Carmanová a Lucie Přibylová - Jang and jin jóga zakončená zvukovou lázní 

Dynamickou pulzaci  hatha flow na začátku lekce vystřídá hloubka a klid, ponoření se do jinových pozic v druhé čáasti lekce. Prodloužená shavasana na závěr bude obohacená o zvukovou lázeň - léčivá síla vibrací a zvuků křišťálových mís a magického gongu

13.6.  Nikol Maio - Shakti flow

Shakti je ženský princip, který je neustále v pohybu a hýbe světem, abychom se pak stali více kompletní a neměli strach jednat, je to princip pohybu a tvořivosti. Uděláme si sestavu na otevření hrudníku a za zvuků manter se pod širým nebem budeme dostávat do hloubky těla a vnímání sami sebe. Budeme v nás probouzet Bohyně. 

20.6. Monika Fialová, Lucka Soukupová, Veronika Krohová - Charitativní lekce pro nadaci Karma Srdcem a projekt ONJO JÓGA zdarma

Cena této lekce je 600 Kč, získané prostředky věnujeme na dobrou věc.

Zveme vás na mírně dynamickou jógu v podání 3 skvělých lektorek a těšit se můžete i na malé překvapení.

Tato lekce bude zaměřená na otevření hrudníku, přesně v duchu Vinjása flow. Zklidněníte dech i mysli, naladíte se mantrou a fyzickou praxí se napojíte na své tělo. Rozpohybujete páteř neb flexibilní páteř je odrazem vitality vašeho těla. Rozproudíte energii skrz jemné záklonové pozice a několik Pozdravů slunci.
Na závěr si užijete delší šavásanu s vůní eterických olejů a masáží chodidel. Dovolíte si jen ležet, vnímat, odpočívat a nespěchat. 

 

Pro ženy Pro muže
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]