Irma Březina

_


Láska k pohybu mě provází celý život. V dětství jsem milovala gymnastiku, v mládí koketovala s volejbalem, aerobikem a věnovala se latinsko-americkému tanci, posledních 15 let ráda běhám. Jako přirozeně flexibilní člověk jsem jógu dlouho ignorovala a její kouzlo a tajemství jsem poodhalila až v roce 2004. 


O trochu později jsem začala studovat její filozofii a historii a jóga se stala součástí mého každodenního života, nejen jako průvodce na podložce v ásanové praxi, ale i při zvládání stresu, emocí a při udržování harmonie a klidu v mém životě.


Můj život se odráží i na podložce, jsem ráda aktivní a dynamická, srším energií a úsměvem a na podložce proplouvám ve vinyáse na vlně dechu. Ale také jsem ráda v tichu a klidu a miluju jemnou klidnou energii jin jógy, kterou propojuji s aromaterapií, nebo hatha jógu. A moje vyhřezlá bederní plotýnka má zase ráda jógu pro zdravá záda.

Těším se na vás, ať už přijdete na jakoukoliv lekci.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Jemná Vinyása s Irmou
Jemně dynamická lekce, která vás nabije energií. Jednotlivé ásany na sebe plynule navazují a propojují dech s pohybem. Na závěr si dopřejeme aroma relaxaci.
Jemná Vinyása s Irmou
Objednat
Více
Zdravá záda
 Na lekci pro zdravá záda se společně zaměříme na zlepšení pružnosti páteře, vyrovnání svalových dysbalancí, posilování středu těla a zad a uvolňování kyčlí. Při pravidelném cvičení tak ulevíme nejen bolesti beder, ale také zlepšíme celkové držení těla.
Zdravá záda
Objednat
Více
3.4. - 26.6. 2023
JARO 2023 - Jemná Vinyasa
Na kurzu Jemné vinyásy rozpohybujeme tělo v souladu s našim dechem v jemně dynamických sekvencích. Jednotlivé lekce budou zaměřeny, jak na vědomý pohyb našeho fyzického těla (záklony, předklony, rotace, kyčle, hrudník a ramena apod.), tak na naši mysli. Díky jógovým principům jama a nijama budeme poznávat sami sebe, motivaci našich rozhodnutí a činů, naše cíle…
JARO 2023 - Jemná Vinyasa
Objednat
Více
Polední hatha
Tato lekce Polední jógy je zaměřená na zdravé, šetrné a fyziologicky správné postavení těla. Pouze tehdy, když máme správně postavené tělo, může energie plynout. To je i důvod, proč se po každé lekci budete cítit vyšší, stabilnější a svěží. Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, kde se naučí správné zaujímaní…
Polední hatha
Objednat
Více