PODZIM 2024 - Záklony a emoce

Cena: 3 750 Kč
11.9. - 18.12. 2024
středa od 19:00 - 20:10 h

Záklony jsou nedílnou součástí ásánové jógové praxe, indičtí učitelé na ně nedají dopustit, ale studentům se do nich často moc nechce. Důvodem může být bolestivost a další nepříjemné fyzické obtíže spojené s nesprávným provedením záklonu.

V tomto kurzu se naučíme, jak na záklony bezpečně, vysvětlíme si správné navedení do různých typů záklonů s ohledem na přirozenou anatomii a fyziologie našeho těla a dozvíme se, proč jsou záklony tak důležité nejenom po stránce fyzické, ale také emoční a energetické. Podél naší páteře vedou jedny z nejdůležitějších energetických kanálů tzv. nádís, které se podílí na průtoku naší životní energie (prány), tam kde ji potřebujeme. Na emoční úrovni otevíráme jednu z našich nejdůležitějších čaker - Anahatu, která otevírá naše srdce a uvolňuje potlačené emoce. Vše si objasníme v rámci tradiční hathajógové praxe, naučíme se přípravné pozice, záklonový pozdrav slunci a po praxi záklonů si dopřejme zasloženou relaxi s olejíčkem. 

Kurz je vhodný úplně pro všechny bez výraznějšího pohybového omezení, lekce není vhodná pro těhotné ženy.  

.

V tomto kurzu je možnost si 2 lekce nahradit na jiné otevřené lekci ve Studiu, a to po dobu trvání kurzu. V případě zásahu vyšší moci a omezení provozu studia, bude kurz pokračovat ve výuce online.

Pro ženy Pro muže
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý *** Pokročilý ****
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]