Barbora Nechanická

_

Od malička je sport a pohyb nedílnou součástí mého života. Od závodního plavání až po atletiku a jízdu na koni jsem se nakonec rozhodla pro dráhu umělce, vystudovala jsem Hudební a taneční fakultu AMU a nyní se živím jako tanečnice a herečka na volné noze. S přibývajícím věkem jsem si přirozeně našla cestu k józe, kterou vzhledem ke svému povolání vnímám jako výborný nástroj pro kompenzaci a vyváženosti pro celé tělo. 

O jógu jsem se začala zajímat už na studiích. Hodiny akrobacie a tance se nasčítaly a tělo si žádalo  kompenzaci. Nejdříve jsem s praktikováním jógy začala velmi laitsky, nicméně postupem času jsem si jógu doslova zamilovala a rozhodla jsem se rozšířit si své vzdělání absolvováním kurzu Instruktora Hathajógy ve vzdělávacím středisku Yoga4Yogi. Postupem času jsem začala zjištóvat, že jóga není pouze o pohybu, ale je to velmi komplexní studium týkající se celé naší osobnosti jak po fyzické tak duševní stránce. Jóga je pro mě cestou jak k duševnímu tak fyzickému zdraví a dobré kondici. 

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Ranní hatha flow
Ve svých lekcích dbám na to, abychom se při praktikování jógy cítili komfortně, naslouchali inteligenci vlastního těla, do ásán nevstupovali násilím, své tělo vnímali a poslouchali. Celá lekce je dynamičtějšího rázu. Zaměřuji se na propojení dechu a pohybu. V praktikování jógy je pro mě velmi důležitá kontinuita, tudíž se s každou…
Ranní hatha flow
Objednat
Více