PODZIM 2024 - Jógou proti stresu

Cena: 4 500 Kč
10.9. - 17.12. 2024
úterý od 18.40 - 19.55 h

Kurz terapeutické jógy, kde bude nejvíce pozornosti věnováno postupům a sekvencím vedoucím k uvolnění nahromaděného napětí a stresu v organismu (těle i mysli). Kurz je vhodný pro všechny, pro zdravé a vitální jedince jako prevence, a také jako řešení pro ty, kteří se cítí přesyceni zrychlenou dobou, nároky, které na nás klade, případně těžkostmi a obtížnými situacemi, kterými v životě prošli. Lektorka má dlouhodobé zkušenosti s terapeutickou prací s osobami, které prožívají úzkosti, deprese, prošli traumatickou zkušeností, atd.

O jakýchkoli odchylkách od obecně zdravého stavu lektorku prosím informujte předem, stejně pokud užíváte nějakou medikaci. Kurz bude kombinací středně náročných až náročných jógových sekvencí a jemné práce s tělem, jeho tekutostí, zvukem a vědomím, koncentrace, meditace, pránajámy a očistných technik v přesně vyladěném rozložení za účelem efektivního uvolnění těla a mysli. Když uvolníme tělo, uvolní se naše mysl a naopak.

V tomto kurzu je možnost si 2 lekce nahradit na jiné otevřené lekci ve Studiu do konce kurzu. V případě zásahu vyšší moci a omezení provozu Studia, bude kurz pokračovat ve výuce online.

Pro ženy i pro muže Pro ženy Pro muže
Začátečník * Pokročilý **** Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]