_

PODZIM 2024 - Hormonální jóga pro ženy

Cena: 3 750 Kč
11.9. - 18.12. 2024
středa od 16:00 -17:15 h

Hormonální jóga se u nás proslavila pro své skvělé účinky. Pomáhá ženám s bolestivou menstruací, řeší potíže s otěhotněním, ulevuje také od nepříjemných projevů v menopauze (návaly horka, náladovost, ztráta sexuální touhy),

Jóga je o pravidelnosti, radosti, ale také o disciplíně a řádu. U Hormonální jógy to platí dvojnásob. Vynaložené úsilí vidíte a cítíte nejen na svém těle, ale i na své duši. Myslím, že ta námaha za to určitě stojí.

V tomto kurzu se naučíte speciální sestavu cviků Hormonální jógové terapie (HJT) podle Dinah Rodrigues, dechová a antistresová cvičení a také meditační cvičení zaměřené na koncentraci. A kromě toho se také naučíte vnímat svoje tělo a jak ho hezky opečovávat a posilovat. 

A protože všechny víme, že pravidelná praxe není v běžném životě tak jednoduchá, je tento kurz delší (ne pouze 7 setkání na naučení sestavy) a poskytne tak více prostoru na pochopení a zautomatizování jednotlivých cviků a probrání případných nejasností. Vytvoří takovou hezkou závislost :-)

Vhodné pro ženy každého věku. 

V tomto kurzu je možnost si 2 lekce nahradit na jiné otevřené lekci ve Studiu, a to po dobu trvání kurzu. V případě zásahu vyšší moci a omezení provozu studia, bude kurz pokračovat ve výuce online.

 

 

Pro ženy
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]