_

PODZIM 2024 - Chi-kung

Cena: 3 375 Kč
15.9. - 22.12. 2024
neděle od 18.15 - 19.30 h

Sestava Yin Yang a sestava 8 kusů brokátů-strečová forma.

Čchi kung nám pomáhá rozproudit a dobít energii, přinést klid na duši i na těle a obrátit se k sobě dovnitř.Pomáhá odstranit stres a napětí, a tím přispívá k udržení našeho zdraví. Zvyšuje naši psychickou i fyzickou kondici.
Sestava Yin Yang je harmonizační sestava podporující naši pohodu a vyrovnanost.Strečová forma sestavy  8 kusů brokátů má vliv na zesílení našich vnitřních orgánů, protažení páteře, vazů, šlach a fascií. Posiluje naše záda a zprůchodňuje energetické dráhy v těle.Je dynamičtější a více protahující než základní sestava 8 kusů brokátů. (Kterou jsme cvičili v zimním a jarním kurzu.) Zařadíme též statický čchi kung.


Nedělní cvičení nám umožní naladit se na své tělo, zastavit se a být tady a teď.Umožní nám dopřát si čas jen pro sebe a připravit se na nadcházející týden.Rozcvičíme se a rozhýbeme všechny klouby v těle, provedeme strečink, naučíme se automasáž pro rozproudění energie v těle a dvě sestavy. Na závěr provedeme krátkou relaxaci.

V lekcích se cvičí převážně ve stoje.

V tomto kurzu je možnost si 2 lekce nahradit na jiné otevřené lekci ve Studiu do konce kurzu. V případě zásahu vyšší moci a omezení provozu Studia, bude kurz pokračovat ve výuce online.

 

Pro ženy i pro muže Pro ženy Pro muže
Mírně pokročilý ** Středně pokročilý *** Pokročilý ****
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]