JARO 2024 Jóga proti stresu

Cena: 3 900 Kč
2.4. - 25.6. 2024
úterý od 18.40 - 19.55 h

Kurz terapeutické jógy, kde je nejvíce pozornosti věnováno postupům a sekvencím vedoucím k uvolnění nahromaděného napětí a stresu v našem v organismu. Součástí kurzu je praxe jógových pozic (ásán), relaxace, koncentrace, pránajáma (práce s energií skrze dech) a meditace. Tyto techniky jsou vhodně podpořeny vůněmi v rámci aromaterapie a afirmacemi pro podporu našeho záměru.  Kurz je vhodný pro všechny, pro zdravé a vitální jedince jako součást pravidelné sebepéče a prevence, a také jako řešení pro ty, kteří se cítí přesyceni zrychlenou dobou, nároky, které na nás klade, případně těžkostmi a obtížnými situacemi, kterými v životě prošli. Lektorka má dlouhodobé zkušenosti s terapeutickou prací s osobami, které prožívají úzkosti, deprese, prošli traumatickou zkušeností, atd.

O jakýchkoli odchylkách od obecně zdravého stavu lektorku prosím informujte předem, stejně pokud užíváte nějakou medikaci. Kurz bude kombinací středně náročných až náročných jógových sekvencí a jemné práce s tělem, jeho tekutostí, zvukem a vědomím, koncentrace, meditace, pránajámy a očistných technik v přesně vyladěném rozložení za účelem efektivního uvolnění těla a mysli. Když uvolníme tělo, uvolní se naše mysl a naopak.

V tomto kurzu je možnost si 2 lekce nahradit na jiné otevřené lekci ve studiu. V případě zásahu vyšší moci a omezení provozu studia, bude kurz pokračovat ve výuce online.

Pro ženy i pro muže
Začátečník * Pokročilý **** Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]