_
_

Lektor: Karolína Leia

Léčivá TANTRA JÓGA pro ženy

Cena: 1 800 Kč
4. - 5.5. 2024
sobota, neděle od so 15-18h, ne 14-17h

Workshop léčivé tantra jógy pro ženy je ucelený seminář 2 na sebe navazujících odpoledních bloků, které se budou věnovat nejsilnějšímu zdroji ženské síly a moudrosti – posvátému prostoru lůna a alchymii pánevního dna. Pronikneme do tajů účinných technik tantra jógy, taoistických praktik, dechových cvičení a léčivých meditací. Posílíme a ozdravíme naše ženské orgány a spojíme se samy se sebou na hlubší úrovni. To vše v bezpečném, vyživujícím a láskyplném prostředí.

Systém léčivé tantra jógy pro ženy je svými účinky blízký hormonální józe, ale narozdíl od hormonální jógy, která je spíše „jangová“ a v „mužském principu“, je tantra jóga cestou jinovou, klidnou, prožitkovou a „tekutou“, blížící se tak více přirozenému „ženskému principu“.

PROGRAM JEDNOTLIVÝCH DNÍ

Sobota 15:00 – 18:00 h - Svobodné lůno a nezávislá žena

První den našeho workshopu se zaměříme na energetickou očistu posvátného prostoru našeho lůna, práci s emocemi a uvolňování stagnující energie a bloků v oblasti pánve a pánevního dna. My ženy v sobě často zadržujeme spoustu emocí a zážitků či traumat z minulosti, které jsou následně zdrojem stagnující energie, která může být příčinou mnoha disbalancí (bolestivá menstruace, nechuť k sexu, problémy s otěhotěním, apod.). První den se zaměříme na jemné a bezpečné uvolňování této staré energie, abychom mohly následně druhý den posvátný prostor našeho lůna probouzet k životu a kultivovat naši tvořivou sexuální sílu.

 •   Taoistická tantra jóga pro ženy

 •   Práce s emocemi skrze dech, pohyb a hlas

 •   Uvolňování stagnující energie prostřednictvím metody EFT

 •   Léčivá meditace – vědomí srdce a lůna

 •   Sdílení v kruhu

 

Neděle: 14:00 – 17:00 h - Rozkvetlé lůno a probuzená žena

Druhý den našeho workshopu se zaměříme na posílení ženských orgánů, kultivaci naší autentické ženské esence a probouzení prapůvodní sexuální energie. V bezpečném prostředí budeme navracet samy sobě tvořivou životní energii, uvolněnost, radost a krásu a probouzet naši jedinečnou ženskou sílu.

 •   Taoistická tantra jóga pro ženy

 •   Energetické posílení ženských orgánů

 •   Kultivace sexuální energie

 •   Aktivační meditace - zářivé a šťastné lůno

 •   Sdílení v kruhu

   

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ?

Workshop je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, které si přejí zaléčit a posílit své ženství. Tento workshop doporučujeme zejména pro ženy, které trápí zdravotní problémy v ženské oblasti, jako je např. bolestivá menstruace, nerovnováha hormonálního systému, problémy v sexualitě anebo potíže s otěhotněním. Workshop je dále vhodný pro ženy, které touží se více spojit samy se sebou a objevit plný potenciál ženství. Také pro ženy, které se cítí dlouhodobě vyčerpané a bez jiskry a přeji si probudit svoji vnitřní sílu. Máš-li jakékoliv pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktuj, prosím, studio anebo přímo lektorku.

CO SI Z WORKSHOPU ODNESETE?

Tento léčivý workshop má za cíl proniknout do Tvého nitra, abys dokázala probudit hlubší a jemnější vnímavost ke svému tělu a spojila se s hlubokou moudrostí svého lůna. Během prvního dne uvolníš ze svého energetického systému starou zátěž, abys mohla následující den probouzet své tělo a posvátný prostor svého lůna do větší uvolněnosti, radosti a tvořivosti. Z tohoto workshopu odejdeš vnitřně posílená a rozkvetlá do větší krásy, přitažlivosti, zdraví a uvolněnosti.

KONTRAINDIKACE

Workshop není vhodný pro ženy s výrazně sníženou mobilitou anebo ženy v dlouhodobé rekonvalescenci. Zároveň workshop nedoporučuji absolvovat během těhotenství. V případě nejistoty o vhodnosti workshopu kontaktuj prosím přímo studio nebo lektorku.

O LEKTORCE

Workshopem Tě provede Karolína Leia, zakladatelka projektu Shakti ášram, ajurvédská terapeutka, průvodkyně žen a budoucí ajurvédská doula. Karolína absolvovala mnoho jógových a sebezkušenostních výcviků v Čechách i zahraničí, mj. intenzivní tantrický výcvik u Komaly de Armorim (přímá studentka Osha) anebo studium ajurvédy pod vedením Dr. Sreejitha Ayyappatha z Kéraly. Za dalším vzděláním jezdí pravidelně do Indie. Působí v jižních Čechách a částečně v Praze. Více informací o lektorce: www.karolinaleia.com

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]