Lucie Soukupová

_

Za jógou jsem kdysi šla s bolavými zády, migrénami, nespokojená sama se sebou, a vlastně jsem se tehdy neměla ani moc ráda. A ta cesta byla správná, našla jsem sjednocení těla, duše i mysli. Mám ráda sebe i celý svět. Na mých hodinách Vás čeká jemně dynamické cvičení. Ráda cvičím s budoucími maminkami, líbí se mi být svědkem jejich krásné proměny. Také vedu lekce Onko Jógy, v totmo ohledu jsme terapeut.

RECENZE ONKO JÓGY:

DAGMAR H.: Milá Lucie, jsem nadšená, celá tvá energie je provoněná. Lekce se mi velmi líbila. Děkuji.

LUCIE T.: Nejen že je lektorka ke klientům velmi empatická, ale rovněž lekcí provádí jemně a ohleduplně. Po józe se vždy cítím skvěle. Pravidelná onko jóga s Lucií povzbudí a pohladí na duši víc, než většina doktorů.

 

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Síla středu
Kdy nejlépe posílit svůj střed než ve středu ráno! Práce na naší dynamičnosti a vnitřní síle neboli práce se 3. čakrou právě 3. den v týdnu - to není žádna náhoda, ale důležitá symbolika. Jógová lekce na posílení břicha, zad a hlubokého stabilizačního systému.  
Síla středu
Objednat
Více
11.9. - 18.12. 2023
PODZIM 2023 Jóga pro začátečníky
Kurz Jóga pro začátečníky je určen zejména pro ty, kteří se s jógou teprve seznamují nebo mají velmi malé zkušenosti. Kurz je veden v pomalém tempu a zaměří se především na výuku jednotlivých pozic (asán), práci s dechem (pranayama) a relaxaci. Kurz není omezen věkem, pohlavím, zdravotním omezením ani fyzickou zdatností. Účinky…
PODZIM 2023 Jóga pro začátečníky
Objednat
Více
Onko jóga
Lekce pro onkologicky nemocné, vedená u nás ve studiu již od roku 2013,  je terapeutická hodina pro všechny, kteří to potřebují nejvíce. Neptáme se na potvrzení od lékaře, neptáme se na diagnózu. Věříme, že k nám přicházíte, když hledáte podporu. Tato lekce je zde pro Vás zcela ZDARMA.   RECENZE: LUCIE T.: Nejen že je lektorka ke klientům velmi…
Onko jóga
Objednat
Více