_

Podzim 2020 - Spirální jóga pro zdravá záda

Cena: 3 250 Kč
16.9. - 16.12.2020
středa od 19.15 - 20.45 h

Lekce Spirální jógy vychází z tradiční hatha jógy a zároveň respektuje principy anatomicky správného spirálního vedení pohybu. Při cvičení se využívá řada pomůcek (cihličky, bločky, pásky, deky, balonky), které pomáhají provést jednotlivé ásany kvalitně, koordinovaně a dle individuálních proporcí a možností každého z nás. Oporu zajišťuje nejen neklouzavá podložka, ale i zeď. Celou lekcí provázejí přesné a detailní instrukce a každá lekce má vždy určité téma a jasnou, pečlivě promyšlenou strukturu.

Spíše zůstáváme v jednotlivých pozicích a prodýcháváme je. Občas také zařadíme kratší dynamickou sekvenci. Svou mysl koncentrujeme na provedení ásan i na náš dech. Případně vnímáme i emoce, které mohou při našem cvičení vyvstat. Lekce jsou typické individuálním přístupem a jsou určeny komukoli, kdo chce zvýšit svou fyzickou kondici, zpružnit a zpevnit své tělo a zlepšit jeho držení. Pomáhá zkvalitnit dýchání, upevnit fyzický i psychický střed a získat k našemu tělu větší citlivost.

Kurz bude probíhat každou středu od 16.9. do 16.12., kromě 28.10. (státní svátek), v kurzu je tedy zahrnuto celkem 13 lekcí.

2 lekce v kurzu si můžete  nahradit na jakékoliv jiné otevřené hodině do konce roku 2020. V případě omezení provozu z důvodu zásahu vyšší moci bude kurz pokračovat prostřednictvím online výuky.

Pro ženy i pro muže Pro ženy Pro muže
Začátečník * Pokročilý **** Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]