covid19f.jpg

Nouzový stav - dotazy a odpovědi

Milé klientky a klienti Karma Yogy,


Z důvodu nařízení vlády a vyhlášení nouzového stavu, jsme uzavřeli dveře našeho jógového studia dne 13.3. 2020.  Museli jsme okamžitě ukončit všechny naše aktivity a ze dne na den se všichni, naprosto neočekávaně, ocitáme v situaci, ke které došlo v důsledku pandemie COVID-19.

I přes tato omezení, se snažíme být vám stále nablízku. Posíláme pozitivní energii přes naše videa, FB a Instagram, zůstáváme vám oporou a inspirací i v těchto nelehkých dnech. Zmobilizovali jsme své síly a  zprovoznili jsme pro vás jógová videa na Youtube,  která vám poskytujeme v této nelehké době ZDARMA. Můžete nás sledovat na našem Facebooku a Instagramu, kde načerpáte svou denní dávku optimismu a najdete také všechny aktuální novinky. Situace se neustále mění, děláme maximum, snažíme se reagovat na všechny změny a opatření, ke kterým dochází.

Děkujeme vám za vaše zprávy plné podpory a milých slov. Děkujeme za báječnou komunitu. Děkujeme vám všem, kteří chápete, že ve spojení je síla. Dveře Karma Yogy Studia byly z důvodu vládních nařízení uzavřeny. Denně však s vámi komunikujeme. Jsme také ve spojení s našimi lektorkami, které zůstaly ze dne na den bez příjmů. Řešíme přesunutí workshopů a kurzů, Školu jógy, natáčíme a editujeme pro vás další videa a nově pro vás připravujeme i rozvrh on-line lekcí. Buďme trpěliví a neztrácejme optimismus, společně vše zvládneme.

Na vaše naléhání a otázky však kolikrát nemáme odpověď.

Zde se pokusíme shrnout to, co víme:

ZIMNÍ KURZY

v zimním semestru zbyly při uzavření Studia neodučené 3 lekce kurzů. Tyto 3 lekce vám aktuálně vynahrazujeme výukou online. Pokud jste v našich kurzech přihlášení, obdrželi jste emailem instrukce se vstupem do virtuální Karma Yogy, kde kurzy učíme. Pokud zameškáte výuku online,  odkazujeme vás na náš Youtube. Naše lektorky si pro vás připravily videa, podle kterých si můžete zacvičit ve vašem volném čase. Napište nám, pokud jste vstup s informacemi o online kurzech neobdrželi.

Neplatí tedy původní informace, že budete moci vychodit tyto 3 lekce v následujícím kurzu. Přivedlo by nás to do další finanční zátěže, která by byla v dnešní době ničivá.

KURZY JÓGY V SÍTÍCH - protože vám nemůžeme zprostředkovat lekce on-line ani Youtube videa, u těchto 3 kurzů platí naše stanovisko, že nevychozené lekce vám vynahradíme v dalším jarním kurzu. Prosíme Vás o přihlášení do systému.

 

JARNÍ KURZY

už je bohužel jasné, že naše kurzy 6.4. nezačnou. V tuto chvíli absolutně nevíme, kdy znovu otevřeme. Vláda navrhuje prodloužení nouzového stavu do 11.5. Pokud jste se do kurzu přihlásili a kurz již zaplatili o vaše peníze nepřijdete. V okamžiku, kdy nám všem bude jasné, jak se situace vyvine, můžeme udělat vědomá rozhodnutí.  

DĚTSKÉ A TEEN KURZY - situace u dětí je ještě více nepřehledná a má více otazníků, než u všech ostatních. Čekáme, jaké opatření nařídí vláda a kdy se děti vrátí zpět do škol. Poté vás budeme individuálně kontaktovat. Prosíme o strpení.

WORKSHOPY

také spousta našich workshopů musela být přeložena. Můžeme vás opět ujistit, že o své peníze nepřijdete. Včas vám oznámíme nový termín daného workshopu. Některé termíny už máme k dispozici a jsou na našem webu. Pokud vám tento termín nebude vyhovovat, vaše peníze převedeme na kredit a můžete je u nás ve Studiu vyčerpat na jakoukoliv jinou akci, kurzy či lekce. Kredit bude mít prodlouženou dobu platnosti.

MULTISPORTKA

často se nás ptáte, zda na tyto online lekce můžete použít kartičku Multisport. A odpověď zní, NE,  bohužel nemůžete, neboť firma Multisport plošně a celorepublikově zastavila své služby. My je tedy nemůžeme přijímat z důvodu rozhodnutí firmy Multisport. Více zde

ON-LINE LEKCE

pokud s vámi nemůžeme být reálně, tak aspoň virtuálně. Zprovoznili jsme virtuální prostor, kde spolu můžeme praktikovat, sdílet a být.  Začínáme tento týden 1.4. ve 12 h Polední lekcí s Veronikou, 2.4. v 18:30 h Večerní flow s Veronikou a v neděli 5.4. v 18h Pranayama a hatha jóga opět s Veronikou. Příští týden, tedy od 6.4,. se již zapojí lektorky Studia a nabízíme celý online rozvrh, který již najdete na našem webu.

Přihlášení probíhá přes náš rezervační systém https://karmayoga.isportsystem.cz a vše je velice jednoduché. Není se čeho bát! Vyberte si lekce, přihlaste se a cvičte s námi.

KREDITY

vaše rezervace na lekce či workshopy budou automaticky zrušené a navrácené na váš účet (kredit) ve Studiu. Kredity budou automaticky prodloužené o dobu zavření Studia. 

Vaše karma naše karma - zachování klidu a vyčkáním, jak se situace vyvine, je to nejlepší, co můžeme pro sebe udělat. Panika, tlačení, negativní emoce jsou stres, který velice nepříznivě působí na náš imunitní systém. Má také velice neblahý vliv na ekonomiku celého státu. Tím, že se přihlásíte k našim online lekcím podpoříte nejen chod Studia, ale zároveň i svou oblíbenou lektorku. Většina našich lektorek se živí pouze jógou a zůstaly, stejně jako celé Studio, bez příjmů.


Již teď svým rozhodnutím vytváříme svět, v kterém chceme zítra žít. 

I přes zavřené Studio jsme vám stále k dispozici prostřednictvím našeho emailu [javascript protected email][javascript protected email]. Někdy nám odpověď trvá déle než obvykle, ale věřte nám, že děláme maximum. Denní dávka emailů je někdy opravdu vydatná a naše síly omezené. Ještě jednou vám z celého srdce děkujeme za častá slova podpory a těm z Vás, jejichž požadavkům v tuto chvíli nemůžeme vyhovět, se velice omlouváme. 

Přejeme vám všem a vašim blízkým v tomto nelehkém období pevné zdraví a mnoho pozitivní energie.