_
_

Lektor: Jakub Bláha

Happy Hatha jóga

Každé pondělí od 16.45 - 17.45 h

Co vás čeká?

Hatha jóga i vinyása ... séie Pozdravů slunci a intenzivní dechová cvičení. Můžeme vám zaručit, že na konci lekce budete zářit jako sluníčko a budete se cítit šťastně :) 

Hatha Jóga 

Probuzení těla ve stylu tradiční hatha a vinyasa jogy. Postupně protáhneme tělo a probudíme ho pomocí energizující dechové techniky, následujeme sérií pozdravů slunci na zvýšení energie celého tělesného systému, a poté plynule přejdeme to asanové praxe,kde se budeme soustředit na budování flexibilty, síly a hlavně koncentrace vaší mysli. Na konci lekce se ještě zklidníme sérii dechových technik a případně meditace a nebo uvolnujícím jogovým spánkem.

Začátek lekce se nese v duchu protažení celého těla a energizujících pranajám, nasledovaný sérií pozdravů slunci, a poté ásánami, které se především soustředí na cvičení síly a rovnováhy. Lekce je ukončena relaxací a ochlazující či balancující dechovou technikou.

Hatha Yoga:

The main goal of the lesson is to train focus and detoxify the body and the mind with the help of selected asanas, pranayams and meditation.

At the beginning of the lesson, we will stretch the whole body and energize it with pranayamas. After that the muscles are warmed up by a series of surya namaskaras and followed by asanas which train your strenght and balance. The lesson finishes with relaxation and cooling or balancing breathing technique.

 

Vinyasa Joga:

Hodina se zaměřuje na cvičení flexibility a očistu těla a mysli pomocí série ásán, pranayamou a případné meditace.

Začátek lekce se nese v duchu protažení celého těla a energizujících pranajám, nasledovaný sérií pozdravů slunci, a poté ásánami, které se především soustředí na cvičení flexibility. Lekce je ukončena relaxací a ochlazující či balancující dechovou technikou.

Vinyasa Yoga:

The main goal of the lesson is to train flexibility and detoxify the body and the mind with the help of selected asanas, pranayams and meditation.

At the beginning of the lesson, we will stretch the whole body and energize it with pranayamas. After that the muscles are warmed up by a series of surya namaskaras and followed by asanas which train your flexibility. The lesson finishes with relaxation and cooling or balancing breathing technique.

 

Pro ženy i pro muže Pro ženy Pro muže
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý *** Pokročilý ****
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]