_

Vánoční pohádka - Chateau Mcely

8. - 10.12. 2023
pátek, sobota, neděle

V roce 2022 byl víkend vymazlený do posledního detailu. Pro váš velký zájem o dodržování této tradice jsme se společně dohodli na dalším termínu. Detaily včetně ceny budou upřesněny na jaře roku 2023. 

Je to náš nejvíce hýčkací víkend s veškerou péčí a tentokrát ALL INCLUSIVE! Oproti minulým rokům je v ceně víkendového balíčku zahrnuta i strava. Už samotné jídlo na zámku může být pro mnohé velkým zážitkem. Snídaně s proseccem a svátečním klavírem, slavnostní oběd a 3- chodová degustační večeře vyživí všechny vaše chuťové pohárky. Vše vyvážíme praxí jógy, aromaterapií, a hlavně nezapomenutelnou vánoční atmosférou. A kouzelný zámecký víkend se zhmotňuje do nejkrásnější podoby. Věnujte si tento pobyt,  jako dárek a poděkování. Uvolněte tělo a nalaďte se na svátky bez shonu a stresu. Na tomto jógovém víkendu se vám to zaručeně podaří.

V CENĚ je zahrnuto:

veškeré jídlo: 2x snídaně (so a ne), oběd v sobotu a večeře (pá a so) 

- nápoje:  voda Rajec, čaj a káva po celou dobu pobytu

- 4x jóga s Veroniko - Jóga bude aromaterapeutická, vánoční, odpočinková, prostě víkend na vánoční hýčkaní.

Cena platí pro všechny, pro cvičící jógu i pro ty, kteří cvičení vynechají. Zahrnuje totiž pronájem zlatého sálu na cvičení, který je nutno rozpočítat na všechny hosty.

- WIFI připojení v pokojích a ve veřejných prostorách 

- sauna a vířivka od 9:00 - 17:00 h 

Cena pobytu nezahrnuje dopravu a další stravování na zámku.

Max 14 osob - skupinka to bude malá komorní, aby vše mohlo být s velkou péčí a intenzitou prožité.

[javascript protected email]