_

Vánoční pohádka - Chateau Mcely

Cena: 12 500 Kč
6. - 8.12. 2024
pátek, sobota, neděle

POSLEDNÍ VOLNÝ POKOJ

Již po deváté se společně setkáme na vánočním pohádkovém jóga víkendu. Naplňujeme mě to obrovskou radostí, tato adventí setkání plná světýlek v našich srdcích.  Už teď se na vás těším. 

Už víte, že se se budete cítit  jako v pohádce, nejen protože  bude zámek oblečen  ve vánočním kabátku, ale i všechna ta světýlka a vůně jehličí, příjemný personál, který se stará o vaše celkové pohodlí.

Je důležité se obklopovat krásu, neb krásu chceme kultivovat. A tak se již po sedmé setkáme v předvánočním čase na zámku a prožijeme si adventní čas v klidu a pohádkově. 

Tento víkend je navržen celý all inclusive. Ubytování, skvělá gastronomie, jóga, káva, čaj a voda, vše máte v ceně. Připlatit si musíte pouze pokud si dopřejete ještě služby navíc jako masáž nebo kosmetika.

 Už samotné jídlo na zámku může být pro mnohé velkým zážitkem. Snídaně s proseccem a svátečním klavírem, slavnostní oběd a 3- chodová degustační večeře vyživí všechny vaše chuťové pohárky. Vše vyvážíme praxí jógy, aromaterapií, a hlavně nezapomenutelnou vánoční atmosférou.Věnujte si tento pobyt,  jako dárek a poděkování sami sobě. Uvolněte tělo a nalaďte se na svátky bez shonu a stresu. Na tomto jógovém víkendu se vám to zaručeně podaří.

Jógová praxe bude jemná, tématicky zaměřená na období slunovratu a vánoční svátky. Hluboké uvolnění a oproštění se od stresu je každoroční téma, které nevynecháme ani letos.

V CENĚ je zahrnuto:

veškeré jídlo: 2x snídaně (so a ne), oběd v sobotu a večeře (pá a so) 

- nápoje:  voda Rajec, čaj a káva po celou dobu pobytu

- 4x jóga s Veronikou - Jóga bude aromaterapeutická, vánoční, odpočinková, prostě víkend na vánoční hýčkaní.

Cena platí pro všechny, pro cvičící jógu i pro ty, kteří cvičení vynechají. Zahrnuje totiž pronájem zlatého sálu na cvičení, který je nutno rozpočítat na všechny hosty.

- WIFI připojení v pokojích a ve veřejných prostorách 

- sauna a vířivka od 9:00 - 17:00 h 

Cena pobytu nezahrnuje dopravu a další služby  na zámku.

Max 14 osob - skupinka to bude malá komorní, aby vše mohlo být s velkou péčí a intenzitou prožité.

Cena NEZAHRNUJE dopravu.  V této ceně také není vaše individuální pojištění. Doporučujeme pojištění víkendu, kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na nás. Tuto pojistku vám na vyžádání rádi zajistíme s naší smluvní pojišťovnou Slavia. 

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Podmínky rezervace - po zavolání nebo napsání  na email cestuj@karmayoga.cz vám předběžně víkend rezervujeme po dobu jednoho týdne. Během této doby je potřeba námipodepsat smlouvu k zájezdu a víkend zaplatit. Na základě této smlouvy můžete pořešit i cestovní pojištění.

Podmínky odpstoupení od smlouvy:

30-7  dní před uskutečněním víkendu - 75% z ceny víkendu 

Do 7 dní a méně před zahájením zájezdu - 100 % storno z ceny zájezdu 

[javascript protected email]