_

TOSKÁNSKO - Maremma

Cena: 18 900 Kč
9. 6. – 13. 6. 2024

Poslední dvě volná místa!

Toskánsko s jógou 

(zázrak jménem Maremma)

 

Hledáte-li rychlý, levný  zájezd do přeplněného střediska s all inclusive, tak zde jste na špatné adrese. Následující pobyt s jógou je určen pro požitkáře, kteří si umějí dopřát. je pro ty, kteří upřednostňují soukromí a slow life způsob existence. Je to pro ty, kteří milují Itálii a kvalitní dobré jídlo připravené farm to table. Vše je zabaleno do  vyživující jógové praxe a nejen tam navodíme pohodu a klid. 

Na toto milované místo v Toskánsku, v oblasti Maremmy se vracíme. Celý výlet je koncpipován pro malou skupinu. Dopřejte si, to co je v dnešní době nejvzácnější - klid, prostor a čas, vlastní blízkost a poznání se v podobě jógy.

 Pojeďte si s námi užít sladké Dolce Vita okořeněné pravidelnými lekcemi jógy a meditací.

A CO VÁS ČEKÁ? 

  • možnost spojit pobyt s návštěvou některých známých měst – Florencie, Pisa či Siena
  • ubytování na 5 dní/ 4 noci v nádherném eko agroturismu s bio farmou, který je zaměřen na jógové pobyty
  • umístění v malebné krajině toskánských kopců
  • plná penze (zahrnuje snídaně, lehký oběd, večeře) v místní bio restauraci s využitím vlastních vypěstovaných plodin a regionálních potravin a zaměřením na vyváženou a lehkou stravu
  • wellness – vnitřní bazén, tělocvična, venkovní jezírko na koupání
  • výživný jógový program s Veronikou Carmanovou
  • pojištění CK proti úpadku

PRO KOHO JE JÓGA POBYT VHODNÝ?

Pobyt v Toskánsku – pobyt je vhodný pro všechny milovníky jógy, krásné přírody a odpočinku. Zájezd je pořádán pro ženy i muže všech věkových kategorií, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme).

POPIS UBYTOVÁNÍ

Rustikální resort se nachází v lokalitě jižní Maremmy v lokalitě Toskánsko, nedaleko městečka Scansano. Je vhodný pro pobyty u moře s jógou, jeho velkou výhodou je právě především blízkost k moři /cca půl hodiny autem/. Idylický objekt je obklopen olivovými háji a lesy. Návštěvníkům nabízí 4 renovované domy v typickém toskánském rustikálním stylu.

V ceně není zahrnuta cesta - doprava. Možnosti jsou pestré a každý upřednostní jinou variantu, takže jsme vás tím nechtěli omezovat. Letecky buď do Florencie, Pisy nebo Římu - zde si pronajmout auto a  toskánské kopce si užít ještě i malým výletem.

Pokud se nebojíte velkého  výletu autem - můžete přijet autem z ČR . Po cestě si dát ještě zastávku na vašem oblíbeném místě a pak i v Itálii mít svobodu mobility. Pro mnohé nejvíce oblíbená varianta.

Lekcemi jógy a pobytem vás provede Veronika, která se sem vrací. Je to zkušená průvodkyně nejen jógou, ale i na cestách. 

Celý výlet pořádáme ve spolpráci s CK VillasResorts. Přihlášení a dotazy posílejte této CK. 

A pokud ještě neznáte oblast Maremmy, doporučujeme si přečíst  článek o tomto kousku krásné přírody: 

Jedny z posledních panenských pláží Itálie. Toskánská Maremma.

[javascript protected email]