Prana Vashya jóga

Cena: 950 Kč
28.11. a 29.11.
sobota, neděle od so 11.30 -17.45, ne 9.00 - 11.00

Prana Vashya yoga ( PVY) je jedinečný systém jógy, který vytvořil a učí Yogacharia Vinay Kumar v jihoindickém Mysore.  

Tato praxe je hluboce léčivá ...JÓGA JE DECH.. nemohu jinak, než předávát dál.. Lokah Samastah Sukhino Bhavantu♡

Koncept tohoto systému je unikátní  svou  VINYÁSOU V POZICI  - vinyása znamená vědomé propojení dechu a pohybu..  aktivita v pozici je plně propojena s vyrovnanou kvalitou dechu..jinová kvalita nádechu a dynamika výdechu. 

Během workshopu se seznámíte:  

- se sestavou Prana Vashya yogy - dynamickým a poměrně fyzicky náročným cvičením, které je provázeno klidnou pranajámou a stává se tak  klidné, vzdušné,  pozorné.

- s Pranajámou - dechovou technikou, tento koncept pranajámy  pracuje s energetikou organizmu a meditační pozorností, zvyšuje dechovou kapacitu a učí nás oddělenost dechových svalů od svalů pohybového aparátu... tedy oddělenost pohybu těla od pohybu mysli.

Záklony - důležitý moment pro zdraví páteře, hrdníku a ramen. Uvolníme páteř do záklonů a naučíme se principy záklonových pozic, tak jak je učí mistr záklonů Vinay Kumar v jihoindickém Mysore.  

Kurz je prvotně určen pro lidi, kteří mají jógové zkušenosti, ideálně pro ty, co pravidelně praktikují, či jógu vyučují. Není vhodný pro lidi se závažnějšími pohybovými problémy.

 

Časový rozvrh: 

sobota: 11:30 - 14:00 vstup do první série Prana Vashya , 14:00 - 15:00 pranajama , 16:00 - 17:45 ZÁKLONY uvolnění stresu, flexibilita těla - koncept Vinaye Kumara

 neděle: 9:00 - 11:00 - první série PVY, kompletní- vedená lekce 

Pro ženy i pro muže Pro ženy Pro muže
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]