NAJDI SVŮJ HLAS

Cena: 490 Kč
29.5. 2022
neděle od 17:00 - 19:00

Když vám někdo neustále skáče do řeči, může to znamenat, že svým slovům sami nevěříte, nevěříte sobě. Nebo váš příliš tichý hlas může odrážet to, že byste tam nejraději ani nebyli a vůbec nemluvili.

HLAS o vás a o tom, jak se cítíte hodně prozradí. Lze z něj vyčíst vaše momentální rozpoložení i sebehodnocení. Často tedy není důležité, co říkáte, ale jak to říkáte. Vaše SEBEVĚDOMÍ se ukrývá ve vašem HLASE.

PŘEDSTAVTE si, že HLAS je jako AUTO, které vás doveze do CÍLE. Pokud ale z Prahy do Brna jezdíte stále na jedničku, dost se u toho NADŘETE a ostatní vás ještě PŘEDJEDOU.

Přitom naše tělo má pro hlas 5 stupňů rychlosti, stejně jako auto. Mezi ně patří: postoj/sed těla, centrum těla, dech, bránice a čelist.

A co vlastně získáte, když zařadíte i jinou rychlost?

  • Dokážete-li zaujmout správný postoj těla, najdete více klidu ve chvílích, kdy se máte hlasem projevit. Dostanete trému pod kontrolu.

  • Usadíte-li hlas z krku do centra těla, hlasivky si odpočinou. Dáte vale bolestem a škrábání v krku po delším mluvení.

  • Zapojíte-li bránici, vytvoříte si zcela přirozenou ochranu proti zvyšování či kolísání hlasu v emočně vypjatých situacích. I hlasem ustojíte konfliktní situace.

  • Dokážete-li se nadechnout až do břicha, při mluvení hravě vystačíte s dechem mnohem déle.

  • Uvolníte-li čelist, přirozeně zpomalíte svůj rychlý projev. Stanete se pak pro ostatní srozumitelnější.

    Opřete svůj hlas o tělo a získejte zpět svoji stabilitu a sebedůvěru. V práci, ve vztazích, v životě. S radostí vás k ní doprovodím během našeho setkání na tomto workshopu.

    Marta Uhlířová Lektorka hlasu

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]