_

Lektor: Bára Nejedlá

Hudební lázeň

Cena: 490 Kč
3. 3. 2024
neděle od 15.30 - 16.45 h

HUDEBNÍ LÁZEŇ 

Nechte se unášet na vlně zvuku křišťálových mís.
A proč si vlastně hudební lázeň dopřát?

Naše tělo totiž můžeme přirovnat k hudebnímu nástroji, který lze snadno rozladit, například větším náporem stresu či napětí. Během hudební lázně pak ale tělem rezonují rozmanité zvukové vlny, které ho dokážou znovu naladit a harmonizovat.

"Máte pocit, že potřebujete vnitřně zklidnit, uvolnit tělo, odlehčit hlavě a celkově načerpat novu energii? Přijďte si vychutnat blahodárné účinky terapeutických hudebních nástrojů.

Zvukové vlny procházejí tělem člověka až do buněčné úrovně a skrze tuto rezonanci tělo harmonizují a navrací do stavu rovnováhy. Dochází tak doslova ke zvukové masáži těla, které pomáhá zmírnit stres a úzkost, zlepšuje soustředění a kreativitu, odstraňuje napětí a blokády, stimuluje kůži, orgány a kosti, a mnohem více.

Těšit se můžete na zvuky křišťálových a tibetských mís, gongu, zvonkoher, kalimby, chřestidel, deštného sloupu a dalších.

PRO KOHO JE HUDEBNÍ LÁZEŇ VHODNÁ? 

» Pokud cítíte, že je vaše tělo vystavené velkému tlaku a stresu.

» Pokud si potřebujete odpočinout od každodenního shonu.

» Pokud potřebujete více naladit sami na sebe.

» Pokud potřebujete nabrat novou sílu.

» Pokud potřebujete vnitřně zklidnit.CO SI VZÍT S SEBOU?

Tělo má tendenci během hudební lázně opravdu hodně prochladnout, takže berte teplé ponožky a vršky.

Pro maximální komfort si můžete přinést něco, co vám zakryje oči. Ideálně třeba masku na spaní na oči, nebo nějaký šátek/šálu, který si přes oči můžete položit. Dále si můžete přinést i nějaký menší polštář, který využijete pod hlavou.

 

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]