Šarlota Konšelová

_

Šarlota je lektorkou Kundalini jógy. Kromě toho se zajímám i o anatomicky správné cvičení, což se hodí vždy, jelikož většina z nás má zdravotní omezení.  Její lekce jsou vhodné pro jógou nepolíbené, ale i pokročilejší si najdou své. Kundalini jóga se tak díky ní dostane i do rozvrhu Karmy.

"Jóga ke mně přišla v období, kdy jsem byla na dně. Stala se mi kotvou v mém životě, ať už je méně či více rozbouřený. Považuji ji za komplexní způsob života a zajímám se o všechny její aspekty. Pozice, dech, meditace, mantry a filozofie - a nejen to - považuji za stejně důležité. Studovala jsem u více učitelů různé styly a každý měl jiný přístup. Začala jsem s hatha jógou, následovala jin jóga a poslední zastávka byla u kundalini jógy. Každý z přístupu má svoje klady a zápory. Můj záměr je propojit nejefektivnější techniky, které nás vedou k probuzení našeho potenciálu (vědomí)."

Lekce se mnou

Lekce se mnou

13.9. - 20.12. 2023
PODZIM 2023 - Kundalini jóga a čakry
Za pomocí nejefektivnějších technik z kundalini a hatha jógy projdeme praxemi skrze čakry. Začneme s hatha flow a přejdeme ke kryji (sestavě cviků) a vše zakončíme meditací. Čakry jsou energetická střediska na našem těle. Pro harmonické bytí je ideální, aby jejich funkce byla v rovnováze. Skrze jógovou praxi prozkoumáme, jak na tom jsme s konkrétní čakrou - jestli je funkce…
PODZIM 2023 - Kundalini jóga a čakry
Objednat
Více