Markéta Jelínková

_

Jóga si mne poprvé přitáhla na vysoké škole, vybrala jsem si ji jako povinný tělocvik. Postupně se ale naše pouto měnilo a já jsem přestala jógu vnímat jen jako cvičení. Stala se pro mě cestou k nastolení klidu v mém životě , pomohla mi osvojit si východní filosofii a stát se lepším člověkem. 

Na józe mám nejraději, že umí vykouzlit místo a čas na moje rande sama se sebou. Na takovou schůzku můžu klidně přijít bosa, jen v legínách a triku. A odcházím uvolněná, bez bolestí, naladěná a s úsměvem. Prostě nádhera. O to víc jsem vděčná, že se mi dostalo možnosti předávat to vše coby lektorka dál. 

Ohleduplnost a laskavost k vlastnímu tělu a jeho možnostem je pro mne stejně důležitá, jako psychické uvolnění a klid. Ať už Vás tedy na lekci přivedla snaha zbavit se stresu či bolesti zad, nebo jen chcete jógu i své tělo poznat z jiného úhlu, budu moc ráda Vaším doprovodem.

 

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Ranní jóga
Jóga ráno je to nejlepším, co svému tělu můžete dát. Lekce zaměřené na zdravé, šetrné a fyziologicky správné postavení těla. Pouze tehdy, když máme správně postavené tělo, může energie plynout. To je i důvod, proč se po každé lekci budete cítit vyšší, stabilnější a svěží.  
Ranní jóga
Objednat
Více