Lucie Šabatová

_

Jóga se dostala do mého života před několika lety, kdy jsem po mateřské pauze hledala nějakou formu cvičení. Díky kamarádce jsem navštívila i hodinu jógy. Jóga mě hned okouzlila a já k ní postupně začala získávat hlubší vztah a své znalosti se snažila rozšiřovat. Po několika letech jsem se přihlásila ke studiu hathajógy v Power Yoga Akademii a následně do České akademie jógy. Jóga vnesla do mého života více spokojenosti, radosti i uvolnění. Postupem času jsem začala i lekce sama vést. Na mé lekci se setkáte s jemným, pomalejším stylem jógy. Společně lekci zahájíme i zakončíme relaxací, budeme pracovat s dechem, zahřejeme tělo v průpravných cvicích, protáhneme a procítíme tělo v jógových pozicích.

Vzdělání:

Power Yoga Akademie  – instruktor hathajógy

Power Yoga Akademie  – Restorativní jóga

Karmayoga – Yin jóga

Systém Andrey Smékalové – Těhotenská jóga

V současnosti – studium na České akademii jógy

Motto: „Dívej se na svět srdcem, jen tak poznáš pravou krásu.“

www.luckyjoga.cz

Lekce se mnou

Lekce se mnou

9.1.- 2.4 2020
Jemná jóga nejen pro začátečníky
Cena: 2470 Kč Kurz je určen jak jógovým nováčkům, tak i pokročilým zájemcům o jógu, kteří preferují klidné tempo lekce a jemný, laskavý přístup.  Jemná jóga vychází z hathajógy, důraz je tedy kladen na správné a bezpečné provedení pozic (ásan), práci s dechem (pránájáma)a relaxační i koncentrační techniky. Díky…
Jemná jóga nejen pro začátečníky
Objednat Více
9.1.- 2.4 2020
Hatha jóga od základů
Cena: 2470 Kč Kurz není omezen věkem, pohlavím, zdravotním omezením ani fyzickou zdatností. Účinky jógy na vaše tělo jsou např. zlepšení stability, koncentrace a práce s dechem, posílení těla, protažení celého těla, prevence a odstranění bolestí zad.
Hatha jóga od základů
Objednat Více